Збірна України з футзалу двічі за два дні обіграла Угорщину. Це перші матчі України з лютого MLSZ

Обидва матчі завершилися з перевагою в один гол.

Збірна України з футзалу здолала Угорщину в двох товариських матчах за два дні. Команда Олександра Косенка двічі перемогла з різницею в один гол.

Це були перші матчі футзальної збірної України з лютого 2020 року: національна команда не грала понад 9 місяців.

У першому матчі команди швидко забили по голу: спочатку Імре Нагі забив на четвертій хвилині, а Михайло Зварич відзначився на шостій хвилині гри. Вже у другому таймі Микола Грицина встановив остаточний рахунок зустрічі - 2:1 на користь України.

Хайлайти першого товариського матчу

Перший товариський матч

Угорщина - Україна 1:2

Голи: Надь, 4 – Зварич, 6, Грицина, 34

Друга гра стала результативнішою. Уже на першій хвилині Микола Білоцерковець відкрив рахунок після удару з лівого флангу. За хвилину потому Золтан Дрот скористався помилкою при передачі у Миколи Микитюка та зрівняв рахунок - 1:1. Потім Дрот ударом зльоту під дальню стіку зміг вивести угорців вперед - 2:1 після першого тайму.

У дебюті другої частини гри Петро Шотурма прострілив на Зварича, який зрівняв рахунок. А в наступній атаці Білоцерковець коліном замкнув прострільний пас Зварича та вивів Україну вперед.

Угорці зняли голкіпера та почали грати в п'ять польових гравців та стали тиснути на ворота українців - як наслідок, Річард Давід зрівняв рахунок, однак, потім "жовто-сині", все ж, дотиснули суперників. Зварич оформив дубль на 33-й хвилині матчу і встановив остаточний рахунок матчу - 4:3 на користь України.

Хайлайти Угорщина - Україна: футзал

Другий товариський матч

Угорщина - Україна - 3:4

Голи: Дрот, 2, 14, Давід, 28 - Білоцерківець, 1, 23, Зварич, 22, 33

• Збірна України з футзалу дізналася свого останнього суперника у групі відбору на чемпіонат Європи-2022.
  • Кваліфікація на Євро-2022 стартує в грудні 2020 року. Попередні дати матчів групового етапу: 6-9 грудня 2020, 25 січня - 3 лютого 2021, 1-10 березня та 5-14 квітня. Детальніший розклад матчів буде відомий пізніше. Детальніша інформація про відбір на Євро-2022 та групу України.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start