В Індії обвалилася шестиповерхівка. Є загиблі та постраждалі

В Індії обвалилася шестиповерхівка. Є загиблі та постраждалі

ЗМІ

Внаслідок обвалу шестиповерхового будинку у місті Сурат (штат Гуджарат на заході Індії) загинуло щонайменше семеро людей загинули, ще п'ятнадцять — постраждали. Трагедія сталася у суботу, 6 липня, після того, як у регіоні кілька днів йшли безперервні дощі.

Про це повідомляє видання Hindustan Times.

У будинку, якому приблизно вісім років, на орендованих квартирах проживали текстильники та їхні родини. Міцевий посадовець зазначив, що будинок пребував у "напівзруйнованому стані", що викликає питання щодо стандартів безпеки будівництва в цьому районі.

"Наразі ми знайшли тіла семи загиблих. Усіх загиблих ідентифіковано. В основному це були працівники текстильної промисловості", — сказав журналістам видання інспектор поліції Дж. Р. Чаудхарі.

Місцеві ЗМІ опублікували у соцмережі Х відео на якому видно, як рятувальники розбирають завали.

За словами місцевих посадовців, невдовзі після того, як про інцидент було повідомлено близько 15:00 у суботу, на місце події були направлені екстрені служби, включно з пожежниками та командами Національних сил реагування на стихійні лиха (NDRF) і Державних сил реагування на стихійні лиха (SDRF). Рятувальні операції розпочалися негайно.

Рятувальна операція все ще триває, оскільки, ймовірно, що інші люди все ще знаходяться під завалами. Влада розслідує причини інциденту.

На початок