Ястремська програла у першому раунді в Лінці. Даяна закінчила сезон чотирма поразками поспіль Associated Press

Українка вилетіла з турніру в Австрії вже в першому колі основної сітки.

29-а ракетка світу Даяна Ястремська отримала третій номер посіву на турнірі в Лінці, який для тенісисток є останнім змаганням у сезоні. У першому раунді основної сітки суперницею українки була бельгійка Гретьє Міннен, 110-а ракетка світу.

Почався матч для Даяни Ястремської з двох програних своїх подач - 0:3. Їй вдалося моментально відігратися (3:3), однак одразу бельгійка зробила ще брейк - 4:3. У наступному геймі Даяна мала подвійних брейкпоїнт, але не реалізувала його (3:5). Подати на сет бельгійка змогла під нуль - Гретьє взяла партію, 6:4.

Другий сет був схожим на перший. Ястремська в першому геймі програла подачу, однак змогла зрівняти рахунок (3:3). Однак на більше Даяну не вистачило - вона програла два наступні гейми на своїй подачі, разом з ними і матч - 3:6.

Закінчися матч подвійною помилкою Ястремською - восьмою у цьому матчі.

Даяна - друга українка, яка вилетіла в стартовому раунді турніру в Лінці. Раніше ввилетіла Катаріна Завацька: програла теж у двох сетах.

WTA. Лінц. Перший раунд

Даяна Ястремська (Україна, 3) - Гретьє Міннен (Бельгія) - 0:2 (4:6, 3:6)

• Гретьє Міннен ніколи у кар'єрі не перемагала тенісисток з топ-30 світового рейтингу.
  • Даяна Ястремська закінчила сезон 4 поразками поспіль. Спочатку українка поступилася Сімоні Халеп у 1/8 турніру в Римі (0:2), тоді програла Дарії Гавриловій в 1/64 фіналу Ролан Гаррос (0:2). Третьою поразкою Ястремської став програш американці Дженніфер Брейді в 1/16 фіналу турніру в Остраві (1:2).
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start