Ястремська не втримала перевагу та вилетіла в першому раунді турніру в Остраві

Ястремська не втримала перевагу та вилетіла в першому раунді турніру в Остраві

Ястремська не втримала перевагу та вилетіла в першому раунді турніру в Остраві Twitter WTA

Українська тенісистка одразу програл на турнірі серії Premier в Чехії.

Даяна Ястремська першою з українок стартувала на турнірі в Остраві: Еліна Світоліна автоматично потрапила в другий раунд. Ястремська у першому раунді грала проти американки Дженніфер Брейді, півфіналістки US Open-2020.

У першому сеті українка взяла свої свої подачі, завдяки чому впевнено перемогла з рахунком 6:3. Брейді віддала Ястремської дві свої подачі.

Друга партія виявилася значно складнішою для Даяни. У сьомому геймі українка вперше програла подачу, а американка вийшла вперед, однак потім Ястремська зробила зворотній брейк та перевела гру до тайбрейку.

На тайбрейку Даяна відігралася з рахунку 4:6, але третій сетбол суперниці відіграти не змогла - 8:6 на користь Брейді.

У третій партії боротьби не вийшло: Ястремська програла дві свої подачі, Брейді впевнено виграла усі свої, відтак 6:1 в третьому сеті на користь американки. Саме вона йде далі, а Даяна Ястремська припиняє боротьбу на турнірі.

WTA Premier. Острава. Перший раунд

Даяна Ястремська (Україна) - Дженніфер Брейді (США) - 1:2 (6:3; 6:7 (6), 1:6)

Що відомо

  • Даяна Ястремська програла третій матч поспіль. До того вона програла на турнірі в Римі Сімоні Халеп, а також вилетіла в першому раунді Ролан Гаррос.
  • Еліна Світоліна залишилася єдиною українкою на турнірі в Остраві.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс