"Поважаю його за результат". Зеленський заявив, що Єрмак робить те, що він йому говорить

"Поважаю його за результат". Зеленський заявив, що Єрмак робить те, що він йому говорить

Зеленський, Єрмак
Президент України Володимир Зеленський, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, уповноважений Верховної ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час форуму Міжнародної платформи за звільнення незаконно утримуваних РФ цивільних осіб, у Києві, 26 лютого 2024 року. УНІАН

Глава держави Володимир Зеленський назвав керівника Офісу президента Андрія Єрмака "потужним менеджером" й наголосив, що поважає його "за результат".

Так президент прокоментував в інтерв'ю Bloomberg закиди щодо надмірного впливу очільника ОПУ.

"Єрмак – потужний менеджер. Один із дуже потужних менеджерів в моїй команді. Я його поважаю за результат. Він робить те, що говорю йому я", – сказав він Зеленський.

Президент зазначив, що про Єрмака почали говорити вже після того, як говорили те ж саме "про одного голову адміністрації, іншу людину серед депутатів, про третю (людину — ред.)", але не уточнив, про кого йдеться.

"Все це працює просто для того, щоб атакувати мене. Росія запускала дуже багато різної дезінформації, що не я вирішую, а вирішують якісь тіньові люди… І так завжди – коли ви хочете послабити ту чи іншу людину, ви будете бити по команді. Це і є політика тих, хто не задоволений мною. А мною не задоволені не лише росіяни… На жаль, не лише росіяни хочуть слабкого президента України", – розповів Зеленський.

На початку червня видання The Times опублікувало матеріал про "жагу до влади" Андрія Єрмака і нібито занепокоєння українських високопосадовців дедалі більшою залежністю глави держави Зеленського від голови Офісу президента.

На початок