"Зовсім інший графік". Зеленський не планує давати інтерв'ю Такеру Карлсону

"Зовсім інший графік". Зеленський не планує давати інтерв'ю Такеру Карлсону

Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. ОПУ

Президент Володимир Зеленський не буде давати інтерв'ю американському журналісту Такеру Карлсону, адже в нього "зовсім інший робочий графік".

Про це у Facebook повідомив прессекретар глави держави Сергій Никифоров.

"Такеру Карлсону варто уважніше перевіряти свої джерела у ФСБ. Президент України має зовсім інший графік, і Такера Карлсона там немає", — сказав він.

Напередодні американський журналіст Такер Карлсон анонсував інтерв'ю із президентом України Володимиром Зеленським.

У лютому Карлсон взяв перше після початку вторгнення РФ в Україну інтервʼю як західний журналіст в очільника Кремля Володимира Путіна. Воно тривало понад дві години.

В інтерв’ю Путін більш прямо, ніж зазвичай, сказав, як він бачить завершення свого вторгнення в Україну: не воєнною перемогою, а угодою із Заходом про поступку української території Росії для припинення війни.

Хто такий Такер Карлсон

Такер Карлсон колишній ведучий телеканалу Fox News. Саме там він здобув свою популярність. 54-річний Карлсон був надзвичайно впливовим, як ведучий нічного політичного ток-шоу між 2016 і 2023 роками, а після свого звільнення запустив шоу у соцмережі X (раніше Twitter).

У першому ж випуску Карлсон звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. До цього він неодноразово виправдовував російську агресію, поширював фейки про "американські біолабораторії в Україні" та казав, що підтримка України шкодить країнам Заходу.

Карлсон кілька разів "захищав" президента Путіна після того, як РФ розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Він також назвав президента України Володимира Зеленського "диктатором", який "дружить з усіма у Вашингтоні".

У Росії Карлсона часто називають "авторитетним джерелом новин", особливо коли йдеться про війну в Україні. У вересні 2023 року канал новин "Россия 24" навіть почав транслювати довгі уривки його шоу "Такер на Х", дубльовані російською мовою.

Карлсон є фанатом республіканця та кандидата у президенти Дональда Трампа, який виступає за скорочення допомоги Україні.

На початок