"Найтупіше, що я колись чув": Карлсон про заяви Путіна про "денацифікацію"

"Найтупіше, що я колись чув": Карлсон про заяви Путіна про "денацифікацію"

Такер Карлсон
Американський журналіст Такер Карлсон. Фото: Ian Maule/Getty Images

Американський журналіст Такер Карлсон, який на початку лютого взяв інтерв'ю у президента РФ, назвав "найтупішою річчю" слова Путіна про "денацифікацію", яку він виправдовує війну проти України.

Про це він сказав у подкасті іншого американського журналіста Лекса Фрідмана, який запитав у Карлсона, що він думає про слова Путіна про те, що виправданням продовження війни є "денацифікація".

"Я вважаю, що це одна з найтупіших речей, які я коли-небудь чув. Я не можу зрозуміти, що це означає (денацифікація, — ред.). Але насправді нацизм, яким би він не був, невіддільний від німецької нації. Це був націоналістичний рух у Німеччині. Інших нацистів не було, так?" — сказав Карлсон.

Він зазначив, що у 2024 році не існує жодного нацистського руху.

"Це спосіб називати людей злими. Гаразд, Путіну не подобаються націоналістично налаштовані українці. Путін ненавидить націоналізм взагалі, що цікаво. Звісно, він його не любить. У нього вісімдесят чи скількись там республік, і він боїться націоналістичних рухів. Через це він розв'язав війну в Чечні. Але називати їх (українців, — ред.) нацистами — я вважаю, що це по-дитячому", — сказав журналіст.

Карлсон додав, Путін справді вірить у "неонацизм" в Україні.

"Але я слухав це і думав, що це найтупіша непереконлива позиція, яку тільки можна було придумати. Я сидів і слухав, як він говорив про нацистів хвилин вісім... і потім я такий: здається, він у це вірить!" — сказав він.

Раніше Карлсон взяв перше після початку вторгнення РФ в Україну інтервʼю як західний журналіст в російського президента Володимира Путіна. Воно тривало понад дві години.

У двогодинному інтерв’ю президент Росії Володимир Путін більш прямо, ніж зазвичай, сказав, як він бачить завершення свого вторгнення в Україну: не військовою перемогою, а угодою із Заходом про поступку української території Росії для припинення війни.

На початок