Остін: США незабаром оголосять про виділення Україні 2,3 млрд дол на безпекову допомогу

Остін: США незабаром оголосять про виділення Україні 2,3 млрд дол на безпекову допомогу

Доповнено
Остін: США незабаром оголосять про виділення Україні 2,3 млрд дол на безпекову допомогу
Міністр оборони США Ллойд Остін. AP/Maya Alleruzzo

Міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін заявив у вівторок, 2 липня, що США незабаром оголосять про виділення Україні додаткових 2,3 мільярдів доларів на безпекову допомогу, включно з протитанковою зброєю, перехоплювачами та боєприпасами для Patriot та інших систем ППО.

Про це повідомляє АР.

Як відзначає агенція, про це стало відомо під час зустрічі міністра оборони України Рустема Умєрова з Остіном у Пентагоні.

“Я пишаюся тим, що Сполучені Штати незабаром оголосять про надання Україні нової безпекової допомоги на суму понад 2,3 мільярда доларів. Цей пакет, згідно з президентським указом про скорочення озброєнь, надасть більше перехоплювачів ППО, протитанкової зброї та інших критично важливих боєприпасів з американських арсеналів”, — сказав Остін.

За його словами, це також дозволить Сполученим Штатам закупити більше перехоплювачів протиповітряної оборони Patriot та NASAMS, які будуть надані у прискореному порядку за рахунок зміни послідовності поставок за деякими закордонними військовими контрактами.

Раніше Держсекретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю в Інституті Брукінгса розповів, що США працюють над посиленням української протиповітряної оборони. За його словами, найближчим часом, ймовірно ще до саміту НАТО наступного тижня, слід очікувати нових оголошень з цього приводу.

Міністри оборони України та США Рустем Умєров і Ллойд Остін 2 липня проводять зустріч у Пентагоні для обговорення посилення партнерства та безпекової ситуації.

На початок