Збірна України завоювала 19 медалей на чемпіонаті світу з самбо

Збірна України завоювала 19 медалей на чемпіонаті світу з самбо International Sambo Federation

Українські спортсмени медально виступили на чемпіонаті світу з самбо.

Збірна України завоювала 19 медалей на чемпіонаті світу з самбо, який проходив в сербському Нові-Саді.

Українці завоювали дві золоті нагороди, сім срібних та десять бронзових. До того ж, у жіночому та чоловічому бойовому самбо наші збірні посіли друге місце в загальному заліку, в чоловічому спортивному самбо - четверте.

Дві золотих нагород здобули Владислав Руднєва (бойове самбо, до 74 кг) та Анастасія Шевченко (спортивне самбо, до 64 кг). Для Владислава Руднєва - це третій "золото" чемпіонату світу в кар'єрі, тоді як Анастасія Шевченко вдруге після 2017 року піднялася на вершину п'єдесталу, пише сайт Федерації самбо України.

Хто завойовував медалі на ЧС із самбо

Чоловіки: Грачик Осипян (3-є місце до 52 кг), Андрій Лайщук (3-є місце до 57 кг), Дмитро Стеценко (2-е місце до 82 кг), Андрій Болобан (3-є місце до 100 кг), Богдан Бабенко: (3-є місце до 57 кг), Олександр Воропаєв (3-є місце до 62 кг), Андрій Кучеренко (3-є місце до 68 кг), Владислав Руднєв (1-е місце до 74 кг), Вадим Бурчак (3-є місце до 82 кг), Петро Давиденко (3-є місце до 90 кг), Анатолій Волошинов (2-е місце до 100 кг), Размик Тоноян (2-е місце 100+ кг).

Жінки: Аліна Пащук (2-е місце до 48 кг), Марія Буйок (2-е місце до 52 кг), Христина Бондар (3-є місце до 56 кг), Анастасія Шевченко (1-е місце до 64 кг), Катерина Москальова (3-є місце до 68 кг), Наталія Смаль (2-е місце до 68 кг), Василина-Ірина Кириченко (2-е місце 80+ кг).