Україна виграла чотири медалі на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо: три "срібла" та "бронза" ijf.org

За кількістю медалей Україна розділила четверте місце, але у медальному заліку - десята.

Юніорська збірна України з дзюдо завершила виступи на чемпіонаті Європи U21 в хорватському Поречі.

На змаганнях українські дзюдоїсти виграли чотири медалі - три "срібла" та одну бронзу". Три медалі в активі хлопців (усі срібні нагороди), єдину бронзу у дівчат виборола Руслана Булавіна.

Загалом Україну на Євро предсталяли 16 дзюдоїстів.

Хто виграв медалі для України

• Олег Вередиба - "срібло" у категорії до 60 кг
  • Артем Бубир - "срібло" у категорії до 81 кг
  • Євген Балєвський - "срібло" у категорії понад 100 кг
  • Руслана Булавіна - "бронза" у категорії понад 78 кг

Вередиба, Бубир та Булавіна представляють Дніпропетровщину, Балєвський - Київ.

"Те, що у підсумку ми тут отримали чотири нагороди - це, я вважаю, чудовий результат. Хоча, звичайно, якби хоча б одна з трьох срібних медалей виявилася золотою, було б ще краще", - заявив після змагань старший тренер команди Артем Блошенко.

За кількістю нагород Україна розділила четверте місце з Туреччиною - по чотири медалі. Більше лише у Росії (9), Франції (7) та Нідерландів (5).

Але у медальному заліку Україна фінішувала на 10 місці, оскільки пропустила усі збірні, які здобули хоча б одну золоту нагороду. Перемога у медальному заліку дісталася Росії, далі Франція та Сербія.

Як виступала Україна на юніорських Євро з дзюдо

• 2019 рік - одна медаль ("срібло")
  • 2018 рік - дві медалі (2 "золота")
  • 2017 рік - дві медалі ("срібло" та "бронза")
  • 2016 рік - три медалі ("золото", "срібло" та "бронза")
  • 2015 рік - три медалі ("золото", "срібло" та "бронза")
  • 2014 рік - п'ять медалей (2 "золота", 3 "бронзи")

Якщо взяти останні сім чемпіонатів Європи, то Україна в 2020 році показала другий найкращий результат за кількістю медалей.

• 9-10 листопада відбудеться молодіжний чемпіонат Європи U23. Він пройде теж у Пореці.
  • 19-21 листопада - дорослий чемпіонат Європи з дзюдо в Празі.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start