Британську королеву вперше за карантин побачили на публіці. Вона каталася на поні

Британську королеву вперше за карантин побачили на публіці. Вона каталася на поні

Британську королеву вперше за карантин побачили на публіці. Вона каталася на поні
. АР

94-річну королеву Великої Британії Єлизавету ІІ сфотографували верхи у парку Віндзорського замку, що стало її першою появою на публіці від моменту запровадження карантинних обмежень у країні задля стримання поширення епідемії коронавірусу.

Як пише BBC, на вихідних, після послаблення карантину, королева каталася верхи на 14-річному поні на прізвисько Фелл.

Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ. АР

Зазначається, що ця резиденція на заході від Лондону є улюбленою резиденцією Єлизавети ІІ, тому саме там вона вирішила самоізолюватися разом із 98-річним чоловіком герцогом Единбурзьким, а також невеликою кількістю персоналу.

Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ. АР

Останню публічну фотографію королеви зробили, коли вона 19 березня вирушала з Букінгемського палацу до будинку в Беркширі. Поруч із нею були її улюбленці — собаки Кенді та Вулкан, вони визирали з вікна автівки.

Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ.

Королева виконувала службові обов'язки за день до від'їзду, а також проводила телефоном свою щотижневу традиційну нараду із прем'єр-міністром Борисом Джонсоном.

У виданні нагадали, що королева — пристрасна любителька коней та заводчиця чистокровних скакунів.

Що відомо

  • 30 березня 71-річний принц Чарльз вийшов із самоізоляції за тиждень після того, як у нього діагностували коронавірус.
  • Спадкоємець британського престолу принц Чарльз закликав співгромадян допомогти фермерам зі збором врожаю, оскільки цьогоріч унаслідок пандемії та закриття кордонів до країни не прибуло достатньої кількості сезонних робітників.
  • У спеціальному зверненні королева Єлизавета II закликала британців до самодисципліни і рішучості. Послання Її Величності транслювалося на ТБ та у соцмережах.
  • Королева Єлизавета II вперше за історію правління скасувала салют на честь свого дня народження, бо вважає, що за нинішніх обставин він є недоречним.
На початок