Парад на карантині. У Британії скромно відзначили день народження королеви

Парад на карантині. У Британії скромно відзначили день народження королеви

Парад на карантині. У Британії скромно відзначили день народження королеви
The Royal Family Twitter

У Великій Британії невеликим парадом у дворі Віндзорського палацу відзначили офіційний день народження королеви Єлизавети ІІ.

Таким чином королева офіційно відсвяткувала свої 94 роки, повідомляє офіційний Twitter королівської родини. За традицією, день народження монарха в країні відзначають двічі - 21 квітня, коли фактично народилася Єлизавета, та у другу суботу червня, коли проходить парад.

Цього року через пандемію коронавірусу церемонія відбулася скромно, без участі родини та закінчилася за 20 хвилин. У дворі Віндзорського замку перед палацом парадом пройшов перший батальйон гвардії Уельсу під музичний супровід оркестру Королівської гвардійської дивізії. При цьому учасники зберігали рекомендовану дистанцію у два метри одне від одного.

Віндзорський замок - літня резиденція королеви, де вона самоізолювалася з чоловіком Філіппом з початку пандемії.

Що відомо

  • Принц Філіп, чоловік королеви Єлизавети II, відсвяткував свій 99-й день народження в середу, 10 червня.
  • Раніше 94-річну королеву Великої Британії Єлизавету ІІ сфотографували верхи у парку Віндзорського замку. Це стало її першою появою на публіці від моменту запровадження карантинних обмежень у країні задля стримання поширення епідемії коронавірусу.
  • Раніше у спеціальному зверненні королева Єлизавета II закликала британців до самодисципліни і рішучості. Послання Її Величності транслювалося на ТБ та у соцмережах.
  • Королева Єлизавета II вперше за історію правління скасувала салют на честь свого дня народження, бо вважає, що за нинішніх обставин він є недоречним.

На початок