"Зоря" вдома розгромно поступилася АЕКу в Лізі Європи

"Зоря" вдома розгромно поступилася АЕКу в Лізі Європи АР

Луганці пропустили чотири голи від греків.

У третьому турі групового етапу Ліги Європи у групі G луганська "Зоря" приймала в Запоріжжі грецький АЕК.

Початок матчу нагадував попередній тур Ліги Європи, коли "чорно-білі" пропустили швидкий гол на перших хвилинах матчу. Муамер Танкович після швидкої контратаки відкрив рахунок на сьомій хвилині матчу. Луганці більше за суперника контролювали м'яч, однак, до гостроти біля воріт греків справа доходила рідко.

Лише під кінець дебютної 45-хвилинки господарям вдалося створити кілька моментів біля воріт Панайотіса Цинтотаса.

АЕК зміг подвоїти перевагу ще в першому таймі. Петрос Манталос зробив швидке забігання між захисниками "Зорі", а Танкович віддав розрізну передачу, яка стала гольовою: Манталос сильно пробив над Микитою Шевченком та зробив рахунок 2:0 на користь "орлів".

У другому таймі мало що змінилося для "Зорі". Манталос на 54-й хвилині відпасував на Марко Лівайю, який точно пробив по воротах української команди. 3:0 практично в дебюті другого тайму.

Луганці почали проводити заміни: напад освіжив Олександр Гладкий, який вийшов замість Владислава Кабаєва, а на позицію правого захисника вийшов Денис Фаворов замість Дмитра Хомченовського, котрому було незручно закривати праву бровку "чорно-білих". Однак, це подіяло лише під кінець матчу.

Господарі провели результативну атаку на 81-й хвилині. Владислав Кочергін точно пробив з-за меж штрафного майданчика та скоротив відставання від АЕКа. Однак, греки швидко відповіли: Лівайя за хвилину після голу Кочергіна повернув відрив у три голи, забивши після відскоку від гравця "Зорі" - 1:4.

"Зоря" програла втретє поспіль у груповому етапі Ліги Європи. Команда Скрипника досі не набрала жодного очка на цій стадії.

Ліга Європи. Третій тур групового етапу в групі G

"Зоря" (Україна) - АЕК (Греція) - 1:4

Голи: Кочергін, 81 - Танкович, 7, Манталос, 34, Лівайя, 54, 82.

У паралельному матчі англійський "Лестер" розгромив португальську "Брагу" (4:0) та одноосібно очолив турнірну таблицю у групі G.