0:6 від "Боруссії" М. "Шахтар" зазнав другої найбільшої поразки в історії у єврокубках AP

"Шахтар" розгромлений "Боруссією" М у Києві.

У перших двох турах Ліги чемпіонів "Шахтар" набрав чотири очки - спершу чемпіони України обіграли в Мадриді "Реал" (3:2), тоді зіграли у безгольоу нічию з "Інтером" у Києві (0:0). Такі результати дозволили "Шахтарю" очолювати групу В Ліги чемпіонів після двох турів.

У контексті боротьби за вихід у єврокубкову весну для чемпіоном України важливими була матчі з "Боруссією" Менхенгладбах. Перший очний матч команди зіграли у Києві.

Однак уже в першому таймі "Шахтар" пропустив чотири голи. Результат "Шахтар" - "Боруссія" Менхенгладбах був визначений ще до перерви. Два голи забив Алласан Плеа, ще один - автогол захисника українців Бондаря.

Після перерви ситуація не змінилася: "Боруссія" продовжувала активніше атакувати, хоча й віддала м'яч українцям. Зрештою, німецька команда забила ще два голи - рахунок "Шахтар" проти "Боруссії" 0:6 на користь німців.

"Боруссія" нанесла 21 удар по воротах "Шахтаря" (9 в ствір), в української команди лише чотири удари - один в ствір.

Ця поразка стала повторенням другої найбільшої в історії "Шахтаря" у єврокубках. Більше "Гірники" пропускали лише одного разу: у Мюнхені від "Баварії".