Німеччина передала Україні чергову партію спецтехніки для відновлення енергоінфраструктури

Німеччина передала Україні чергову партію спецтехніки для відновлення енергоінфраструктури

Mercedec-Benz Arocs з краном-маніпулятором
Mercedec-Benz Arocs з краном-маніпулятором. Міненерго

Україна отримала від Німеччини два автомобілі Mercedec-Benz Arocs з краном-маніпулятором для відновлювальних робіт на електромережах.

Про це повідомили у Міністерстві енергетики України.

У відомстві зазначили, що це частина партії із 16 одиниць спецтехніки на суму у 2,3 мільйона євро, придбаних у межах українсько-німецького енергетичного партнерства та завдяки кампанії зі збору коштів та закупівель, реалізованій GIZНімецьке товариство міжнародного співробітництва — агентство, що надає послуги у сфері міжнародного співробітництва у сфері розвитку..

У Міненерго додали, що частина цих автівок вже доставлена в Україну і допомагає енергетикам Харківської, Миколаївської, Тернопільської областей. Решту автомобілів отримають оператори системи розподілу у Запорізькій, Черкаській областях, а додаткові одиниці техніки поїдуть на Харківщину та Миколаївщину.

З березня 2022 року Україна отримала від Німеччини 120 вантажів гуманітарної допомоги для енергосектору загальною вагою понад 1670 тонн, серед яких трансформатори, генератори, кабель, арматура для повітряних ліній та інше обладнання, необхідне для проведення відновлювальних робіт.

12 червня Німеччина зробила черговий внесок до Фонду підтримки енергетики України розміром у 50 мільйонів євро і загальна сума внеску країни наразі складає понад 275 мільйонів.

На початок