"Шахтар" - "Боруссія" М 0:6. Відео голів

"Шахтар" - "Боруссія" М 0:6. Відео голів AP

Відео матчу "Шахтар" - "Боруссія" М: як забивали голи.

"Шахтар" у третьому турі Ліги чемпіонів розгромно програв "Боруссії" Менхенгладбах. Німецька команда забила шість голів у ворота українців - чотири у першому таймі, два у другому.

Відео голів "Шахтар" - "Боруссія" показує, як і коли пропускала українська команда. Хеттрик у матчі оформив нападник німців, Алласан Плеа (два голи у першому таймі, один - у другому).

"Шахтар" - "Боруссія" М відео матчу

Ця поразка стала для "Шахтаря" повторенням другої найбільшої в історії у єврокубках. Більше "Гірники" пропускали лише одного разу - від "Баварії" у 2015 році (0:7).