"Я знаю, що у мене був хороший шанс". Світоліна - про виліт у чвертьфіналі Ролан Гаррос

"Я знаю, що у мене був хороший шанс". Світоліна - про виліт у чвертьфіналі Ролан Гаррос

"Я знаю, що у мене був хороший шанс". Світоліна - про виліт у чвертьфіналі Ролан Гаррос АР

Еліна Світоліна розповіла про те, як вона відновлюється після великих турнірів та аналізує свої виступи.

Українська тенісистка прокоментувала свій виступ на цьогорічному Відкритому чемпіонаті Франції в інтерв'ю НВ.

Світоліна зазначила, що у чвертьфіналі вона програла аргентиці Наді Подороській через кілька різних причин, серед яких погана гра та погодні умови.

"Через вітер у цьому матчі я не змогла реалізувати навіть 20% свого рівня. А коли я не виступаю навіть на 20% свого рівня, ти починаю психологічно заганяти себе ще глибше в яму, бо думаю: "як я можу програти такому гравцеві". Звичайно, це ще більше погіршує ситуацію, в той час, як опонентка відіграла матч ідеально", - заявила Світоліна.

Українська тенісистка додала, що їй було складніше відновлюватися після Ролан Гарросу психологічно, аніж фізично.

"Звичайно, після такої поразки, як недавно, психологічно відновлюватися набагато важче, хоча фізична втома, звичайно, теж присутня. Але психологічно через те, що в таку ситуацію себе поставила, і це, звичайно, набагато важче. А якщо говорити про ситуацію після підсумкових турнірів року, то там втома саме фізична. Це завжди залежить від турніру", - резюмувала п'ята ракетка світу.

Читайте також: "Не змогла перебороти себе". Світоліна про поразку на Ролан Гаррос

Еліна Світоліна дійшла до чвертьфіналу в цьогорічному Відкритому чемпіонаті Франції. На цій стадії вона грала проти аргентинки Наді Подороської, якій поступилася у двох сетах.

Світоліна - Подороська: відео матчу

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт