Світоліна розгромлена у чвертьфіналі Ролан Гаррос. Еліна взяла всього одну свою подачу

Світоліна розгромлена у чвертьфіналі Ролан Гаррос. Еліна взяла всього одну свою подачу

Світоліна розгромлена у чвертьфіналі Ролан Гаррос. Еліна взяла всього одну свою подачу AP

Еліна втретє в кар'єрі вилетіла в 1/4 фіналу Ролан Гаррос.

За результатами перших чотирьох раундів турніру Великого Шолому в Парижі Еліна Світоліна залишилася найбільш високорейтинговою гравчинею. У чвертьфіналі на українку, яка втретє в кар'єрі дійшла до цієї стадії Ролан Гаррос, чекала зустріч з дебютанткою - Надією Подороською з Аргентини.

Читайте також: Суперниця Еліни в 1/4 фіналу - аргентинка з українським корінням

Подороська - атакувальна тенісистка, яка повністю проявила свій стиль гри у матчі проти Світоліної. Українка програла в двох сетах, 2:6, 4:6.

У першому сеті Еліна не взяла жодного гейму на своїй подачі, зробила 2 віннери та 9 невимушених помилок. Тоді як у суперниці 17 віннерів (!) та 15 невимушених.

У другій партії Еліна вирівняла гру, особливо на чужих подачах. Українка зробила три брейки, але знову програла чотири свої подачі. Вирішальний гейм - подача Еліни за рахунку 5:4 на користь аргентинки. Світоліна відіграла два матчболи, але з третім не впоралася.

Світоліна - Подороська: ключові моменти

  • Еліна Світоліна взяла лише одну свою подачу за весь матч. Вона програла вісім інших.
  • Світоліна заробила 8 віннерів, у Подороської - 30.

Ролан Гаррос. Жінки, 1/4 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Надія Подороська (Аргентина) 0:2 (2:6; 4,6)

Що це означає

  • Еліна Світоліна втретє в кар'єрі вилітає в 1/4 Ролан Гаррос, вона ще ніколи не добиралася до півфіналу. Надія Подороська уперше в кар'єрі проходить до півфіналу турніру Великого Шолому.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол