Євро-2020 може пройти в одній країні, а не дванадцяти. Головний претендент - Росія

Євро-2020 може пройти в одній країні, а не дванадцяти. Головний претендент - Росія

Євро-2020 може пройти в одній країні, а не дванадцяти. Головний претендент - Росія UEFA

Перенесений чемпіонат Європи навряд чи відбудеться в заявлених раніше 12 країнах.

УЄФА розглядає сценарій, про якому Євро-2020 не проходитиме в 12 різних країнах, як це було заплановано раніше. Натомість турнір прийме одна країна. Про це повідомляє Le Parisien.

За стартовим планом матчі Євро-2020 мали проводитися по всій Європі, від Лондона до Санкт-Петербурга, від Більбао до Баку. Але пандемія COVID-19 завдала шкоди цим початковим планам, і тепер УЄФА готова внести необхідні зміни, затвердивши лише одну приймаючу країну для турніру, що відбудеться влітку 2021-го року.

За інформацією французького видання, найімовірнішим претендентом на проведення Євро-2020 за такого сценарію є Росія.

Читайте також: УЄФА скасувала юніорське Євро-2020 та змінила формат проведення Євро-2022

Така думка ґрунтується на тому, що Росія приймала останній чемпіонат світу-2018. Інфраструктура після ЧС-2018 залишилася на хорошому рівні.

Також офіційні показники захворюваності на коронавірус - одні з найнижчих в Європі, якщо брати до уваги кількість хворих на мільйон населення. Наразі там зафіксовано більше 1,6 млн випадків та 29 000 смертей. Однак експерти в області охорони здоров'я ставлять під сумнів офіційні дані Росії про кількість хворих та померлих від COVID-19.

Читайте також: "Євро-2020 може пройти в одній країні". Чеферін про зменшення кількості господарів Євро-2020

Представники УЄФА відмовилися підтвердити або спростувати звіт, коли з ними зв'язалися журналісти французького видання. Асоціація запевнила Le Parisien, що вони не поспішатимуть приймати рішення стосовно того, де проводити перенесене Євро-2020.

Скоріше за все, УЄФА відбере право прийняття Євро-2020 у Азербайджану через активний конфліт з Вірменією.

Що відомо

  • Євро-2020 перенесели на 2021-й рік через пандемію коронавірусу. Чемпіонат Європи розпочнеться 11-го червня. Фінальний матч пройде 11-го липня.
  • Цей континентальний форум відрізняється від попередніх ЧЄ тим, що він повинен пройти не в одній, а одразу в 12 країнах Європи. Матчі мають пройдуть в таких містах: Дублін (Ірландія), Лондон (Англія), Глазго (Шотландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Мюнхен (Німеччина), Копенгаген (Данія), Рим (Італія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія), Баку (Азербайджан).
  • Збірна України проводитеме свої матчі в румунському Бухаресті (проти Австрії та третього суперника) та нідерландському Амстердамі (проти збірної Нідерландів).
  • УЄФА може змінити формат проведення плей-оф Ліги чемпіонів із 2025-го року з введенням "Фіналу чотирьох". Про це розповів президент асоціації Александер Чеферін.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс