"Євро-2020 може пройти в одній країні". Чеферін про зменшення кількості господарів Євро-2020

"Євро-2020 може пройти в одній країні". Чеферін про зменшення кількості господарів Євро-2020

"Євро-2020 може пройти в одній країні". Чеферін про зменшення кількості господарів Євро-2020 AP

Усе через пандемію коронавірусу.

Президент УЄФА Александер Чеферін заявив про впевненість, що перенесений чемпіонат Європи-2020 відбудеться наступного року, незважаючи на нову хвилю коронавірусу. Хоча за необхідності Євро можна буде провести в меншій кількості країн, ніж заплановано. Про це пише ESPN.

Турнір за участю 24 команд був перенесений на рік через пандемію, але новий спалах коронавірусу почав викликати сумнів у тому, чи можна його проводити у заплановані терміни (червень-липень 2021-го року).

"Ми завжди стурбовані ситуацією, але ми абсолютно впевнені, що Євро буде зіграно. План полягає в тому, що ми робимо Євро в такому форматі, який затверджений зараз. Але я мушу сказати, що ми могли би скоротити кількість країн-господарів із 12 до 11, восьми, п'яти чи до однієї", - сказав Чеферін.

Він додав, що зараз занадто рано говорити про те, чи пройде Євро-2020 за повних, частковою заповнених або порожніх трибун.

Читайте також: УЄФА може відібрати в Росії та Азербайджану право на проведення матчів Євро-2020

Що відомо

  • Євро-2020 перенесели на 2021-й рік через пандемію коронавірусу. Чемпіонат Європи розпочнеться 11-го червня. Фінальний матч пройде 11-го липня.
  • Цей континентальний форум відрізняється від попередніх ЧЄ тим, що пройде не в одній, а одразу в 12 країнах Європи. Матчі пройдуть в таких містах: Дублін (Ірландія), Лондон (Англія), Глазго (Шотландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Мюнхен (Німеччина), Копенгаген (Данія), Рим (Італія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія), Баку (Азербайджан).
  • Збірна України проводитеме свої матчі в румунському Бухаресті (проти Австрії та третього суперника) та нідерландському Амстердамі (проти збірної Нідерландів).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start