Одеський припортовий завод відсудив у постачальника газу майже 109 мільйонів гривень

Одеський припортовий завод відсудив у постачальника газу майже 109 мільйонів гривень

Одеський припортовий завод відсудив у постачальника газу майже 109 мільйонів гривень
Джерело: НАБУ

Суд першої інстанції задовольнив позов Одеського припортового заводу щодо стягнення 108,9 мільйонів гривень з колишнього постачальника газу. Про таке повідомили на сторінці заводу в Facebook.

Там зазначили, що контрагент нібито не виконав умови договору та не поставив на підприємство природний газ в обумовлені терміни. Через че ОПЗ не зміг відновити роботу виробничих потужностей та не отримав кошти для функціонування підприємства, зазначили у повідомленні.

Суд повністю задовольнив позов щодо стягнення штрафних санкцій та компенсаційних виплат.

Нагадаємо, у березні НАБУ оголосило підозру у справі АТ "Одеський припортовий завод" чотирьом людям. Їм закидають завдання збитків підприємству у 93,3 мільйона гривень.

Слідство встановило, що довірена особа народного депутата України організувала схему, за якою "Одеський припортовий завод" продавав мінеральні добрива наперед визначеній компанії за цінами, нижчими від ринкових. Після чого вона перепродавала товар іноземним компаніям із реального сектору економіки за конкурентними цінами. Однак фізично постачання забезпечував цим компаніям "ОПЗ", вважають у НАБУ.

28 жовтня Окружний адміністративний суд Києва заборонив Офісу генпрокурора міжнародний розшук та можливу екстрадицію підозрюваної в справі АТ "Одеський припортовий завод". У Національному антикорупційному бюро назвали таке рішення незаконним.

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

Вибір редакції

На початок