У Кропивницькому презентували історії про сучасне рабство

У Кропивницькому презентували історії про сучасне рабство

У Кропивницькому презентували історії про сучасне рабство
Суспільне: Кропивницький

Дев’ять історій про сучасне рабство презентували на подвір’ї обласної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського у Кропивницькому. Виставку ”Очікування та реальність” підготували до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми – розповіла Суспільному директорка бібліотеки Валентина Животовська. Виставка побуває у 18 містах.

Виставка являє собою експозицію з 10 стендів. На них – розповіді людей, які постраждали від торгівлі людьми: їх очікування від роботи за кордоном та реальність, в яку вони потрапили (експлуатація та торгівля людьми – ред.). Мета виставки – попередити людей про небезпеку нелегального працевлаштування.

На кожному стенді є QR-код з посиланням на сайт, де ці історії можна прочитати детальніше.

Читайте також: ”Сюди ворони не літають, а ви приїхали”,– жителька покинутого села на Кіровоградщині.
У Кропивницькому презентували історії про сучасне рабство
Виставка побуває у 18 містах. Суспільне: Кропивницький

За словами працівниці обласного департаменту соціального захисту населення Вікторії Янковської за 8 років статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, отримали 17 жителів області: ”Загалом, з початку дії закону України ”Про протидію торгівлі людьми”, в Україні зафіксували та надали статус ”Людини, що постраждала від торгівлі людьми” понад 900 особам. Більшість із них – за останні три роки”.

Вікторія Янковська додала, що працює національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми (номер 527 – ред.). За кордоном потрібно звертатися до представництва України у відповідній країні або консульства.

Виставка у Кропивницькому працюватиме до 4 листопада. Потім її перевезуть до Дніпра.

Що відомо

За торгівлю людьми передбачена кримінальна відповідальність – від 3 до 15 років ув’язнення.

На початок