Садовий та Синютка вийшли у другий тур виборів голови Львівської ОТГ

Садовий та Синютка вийшли у другий тур виборів голови Львівської ОТГ

Садовий та Синютка вийшли у другий тур виборів голови Львівської ОТГ
Суспільне Львів

Чинний мер Львова та очільник партії “Самопоміч” Андрій Садовий та кандидат від партії “Європейська солідарність” Олег Синютка будуть брати участь у другому турі виборів. Розрив між кандидатами перевищує 20 тисяч голосів.

Як повідомив Суспільному голова міської ТВК Ігор Сліпецький, територіальна виборча комісія вже завершила підрахунок голосів, які віддали за кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ.

Андрій Садовий набрав 39,96% (90 812 голосів виборців).

Олег Синютка набрав 31,03% (70 504 голови виборців).

Руслан Кошулинський отримав 9,74% (22 123 голоси виборців).

Ярослав Рущишин отримав 4,67% (10 620 голосів виборців).

Голову Львівської ОТГ будуть обирати у другому турі. Результати виборів
Результати виборів. ТВК

Садовий та Синютка вже заявили про готовність провести дебати перед другим туром виборів.

Читайте також: ОПОРА прогнозує повторне голосування у більшості великих міст. Де відбудеться другий тур

На Львівщині другий тур виборів також відбудеться у Дрогобичі. Відповідно до опублікованих результатів, у другий тур виборів вийшли чинний міський голова Дрогобича Тарас Кучма та самовисуванець Андрій Веселий.

Другий тур виборів на посаду голови ОТГ проводять у громадах, де кількість виборців перевищує 75 тисяч і жоден із кандидатів у першому турі не набрав 50%+1 голос або більше.

Що відомо

  • 25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори. Виборці обрали депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • На місцевих виборах у Львові взяли участь 38,6% виборців, тобто проголосувало 221 797 людей. Такі дані оприлюднили у пресслужбі Львівської міської ради.
  • Активність виборців на Львівщині становить майже 44 %.
  • Чинний міський голова Львова Андрій Садовий проголосував на виборах із другої спробу. Спершу на дільницю він прийшов із закордонним паспортом.
  • У Львові відбудеться другий тур виборів на посаду голови Львівської ОТГ. За попередніми результатами, участь у ньому візьмуть Андрій Садовий та Олег Синютка. Обидва кандидати заявили про готовність провести дебати перед другим туром виборів.
  • На Львівщині у день голосування слідчі відкрили п’ять кримінальних проваджень за фактами порушень на виборчих дільницях у містах Самбір та Турка, а також в Стрийському та Дрогобицькому районах.
На початок