Катаріна Завацька пройшла до чвертьфіналу турніру в Туреччині

Катаріна Завацька пройшла до чвертьфіналу турніру в Туреччині

Катаріна Завацька пройшла до чвертьфіналу турніру в Туреччині btu.org.ua

Проте українок на цих змаганнях поменшало.

Дві українські тенісистки - Катаріна Завацька та Дар'я Снігур беруть участь у турнірі ITF25 у турецькому Стамбулі. Спочатку вони обидві пройшли до другого раунду турніру, проте в 1/8 фінала виступили по-різному.

Читайте також: Дві українські тенісистки з перемог стартували на турнірі в Туреччині

У другому раунді Завацька зустрічалася з грецькою тенісисткою Деспіною Папаміхаїл. Завацька впевнено перемогла у першому сеті, хоча, в другій партії мала проблеми. Суперниця українки могла перевести гру в третій сет, однак, Катаріна дотиснула її та оформила перемогу 2:0 (6:2; 7:5). Завацька після двох раундів не програла, поки, жодного сету.

В іншому матчі 1/8 фінала Дар'я Снігур протистояла п'ятій сіяній, румунці Єлені Габріелі Русе, якій поступилася в двох сетах 0:2 (6:7 (2:7); 3:6). Перша партія була дуже напруженою, проте у другому сеті Русе змогла взяти ініціативу та, в підсумку, пройти до наступного кола турніру.

ITF25. Стамбул. Другий раунд

Деспіна Папаміхаїл (Греція) - Катаріна Завацька (Україна, 2) - 0:2 (6:2; 7:5)

Дар'я Снігур (Україна) - Єлена Габріела Русе (Румунія) - 0:2 (6:7 (2:7); 3:6)

Що далі

  • На турнірі в Туреччині залишається лише Катаріна Завацька, котра в чвертьфіналі зіграє з переможницею пари Вєра Звонарьова (сьома сіяна на цьому турнірі) - Тена Лукаш.
  • Єлена Габріела Русе протистоятиме третій сіяній Жаклін Адіні Крістіан, котра в другому раунді здолала Пемру Озген із рахунком 2:0 (6:1; 6:2).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика