Дві українські тенісистки з перемог стартували на турнірі в Туреччині

Дві українські тенісистки з перемог стартували на турнірі в Туреччині Facebook

Катаріна Завацька та Дар'я Снігур пройшли перший раунд турніру ITF у Стамбулі.

Дві українські тенісистки заявилися на турнір ITF25 у турецькому Стамбулі - Катаріна Завацька (отримала №2 посіву) та Дар'я Снігур. Вони обидві пройшли в другий раунд змагань.

Дар'я Снігур у першому колі Стамбулу зустрічалася з місцевою спортсменкою, Айлою Аксу. Кілька років тому Аксу перебувала в третій сотні світового рейтингу, але пропустила весь сезон 2019 року, тож зараз поза топ-1000. Снігур упевнено розібралася з суперницею, віддавши їй всього два гейми - 6:1, 6:1.

Суперницею Завацької стала одна з найперспективніших молодих чешок, 15-річна Лінда Фругвіртова. Легкою прогулянкою цю гру для Катаріни не назвати - в обох сетах українка зробила лише на один брейк більше, завдяки чому і виграла.

ITF25. Стамбул. Перший раунд

Катаріна Завацька (Україна, 2) - Лінда Фругвіртова (Чехія) 2:0 (6:4, 7:5)

Дар'я Снігур (Україна) - Айла Аксу (Туреччина) 2:0 (6:1, 6:1)

• У другому раунді Снігур зіграє проти п'ятої сіяної, румунки Єлени Габріели Русу, яка перебуває на 176 місці у світовому рейтингу.
  • Суперниця Завацької визначиться у вівторок, 27 жовтня.
  • Призовий фонд турніру в Стамбулі - 25 тисяч доларів. Завацька у своїй кар'єрі 12 разів грала у фіналах турнірів ITF: 6 перемог та 6 поразок. У Снігур таких матчів 5 - 4 перемоги та 1 поразка.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start