Українець Сачко з шостої сотні рейтингу на рівних грав з третьою ракеткою світу

Українець Сачко з шостої сотні рейтингу на рівних грав з третьою ракеткою світу Федерація тенісу України

Український тенісист на повну скористався грою проти Домініка Тіма, щоб заявити про себе.

23-річний Віталій Сачко - тенісист, про якого знали одиниці людей ще кілька днів тому. Українець, який ніколи не грав з людьми з топ-250 світового рейтингу, провів усього 3 матчі на змаганнях серії ATP, зміг унікальним чином потрапити в основну сітку грав на першому в кар'єрі турнірі ATP World Tour 500.

Його суперником у першому раунді стала третя ракетка світу - австрієць Домінік Тім.

Сачко став відкриттям не лише для глядачів та вболівальників, але й для самого австрійця. Перший гейм у матчі Тім забрав під нуль, тоді впевнено повів з двома брейками - 5:1. Здавалося, цей матч буде легкою прогулянкою для Домініка, але ні.

Українець зробив один зворотній брейк, тоді - ще один. Домінік Тім не зміг двічі подати на сет, рахунок став 5:4 на його користь. Однак повністю зрівняти рахунок Віталій не зміг: на своїй подачі він вигравав 40:15, але втратив перевагу і програв сет, 4:6.

У другому сеті Сачко відігрався з рахунку 1:4, цього разу зміг подати при рахунку 4:5. Однак знову в ключовий момент партії Тім проявив свою майстерність: з другого матчболу він закрив матч на подачі українця, 7:5.

У ході матчу Сачко взяв чотири подачі австрійця, причому в якийсь момент зробив це тричі поспіль. Матч тривав 1 годину 48 хвилин.

• Хайлайти матчу Тіма проти Сачка (з 2:20 до 5:00)