Біля приміщення міської ТВК у Кропивницькому утворилася черга

Біля приміщення міської ТВК у Кропивницькому утворилася черга

Біля приміщення міської ТВК у Кропивницькому утворилася черга Суспільне: Кропивницький

О 8:00 26 жовтня біля приміщення міської територіальної виборчої комісії у Кропивницькому утворилася черга. За підрахунками журналістів Суспільного, зібралися пів сотні людей з мішками, в яких привезли бюлетені з результатами голосування.

Член кропивницької міської територіальної виборчої комісії Антон Платонов розповів, що перша комісія приїхала о 00:10. Пояснив, як займати чергу, щоб здати протоколи: ”Фіксуємо черговість комісій – заходити і здавати бюлетені будуть по черзі. Видаємо їм порядкові номери, згідно яких вони будуть здавати. Комісія складає протокол, привозить сюди для перевірки документації. Міська комісія приймає протокол або відправляє на уточнення, якщо є якісь недоліки. Далі – комісія вирушає у свою Фортечну чи Подільську комісії для здачі протоколів по виборах міського голови, бюлетенів і протоколів виборів до міськради, Фортечної і Подільської рад”.

За словами голови кропивницької міської територіальної виборчої комісії Тетяни Буземської, на прийом документів з однієї дільниці витрачають 40 хвилин: ”Дуже складно зачитувати протокол по всіх кандидатах, це займає час. Ніч минула без сну, але і без пригод. Перевіряємо мішки, в яких знаходиться виборча документація, наявність усіх необхідних пакетів, перевіряємо протоколи до обласної і районної рад. Кожен протокол, згідно законодавства, ми зачитуємо – починаючи з першого слова і закінчуючи підписами, якщо вони є”.

Мішки з бюлетенями охороняють поліцейськіСуспільне: Кропивницький

Мішки з бюлетенями охороняють поліцейські

За словами Тетяни Буземської, працюватимуть, поки не приймуть протоколи з усіх 120 виборчих дільниць Кропивницького.

Працюватимуть, поки не приймуть протоколи з усіх дільниць містаСуспільне: Кропивницький

Працюватимуть, поки не приймуть протоколи з усіх дільниць міста

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди