Майже вісім тисяч киян голосують з дому

Майже вісім тисяч киян голосують з дому

Майже вісім тисяч киян голосують з дому
УНІАН

7711 жителів Києва висловили бажання голосувати з дому. З них шість хворих на COVID-19.

Про це на брифінгу повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Дмитро Загуменний.

"У нас виявила бажання голосувати вдома 7711 осіб, з них тільки шість хворих COVID-19, відповідно до відомостей із заяв громадян", – розповів Загуменний.

У КМДА переконують, що питання безпеки членів виборчих комісій, які будуть виїжджати на домашні голосування повністю вирішене.

"Ці питання нами були вирішені, дані відповідні інструкції щодо засобів індивідуального захисту, надані костюми, маски, рукавички, щитки, і все, що необхідно для 100% забезпечення безпеки членів дільничних виборчих комісій", – додав Загуменний.

Крім того, Дмитро Загуменний повідомив, що через дотримання карантинних обмежень за забезпечення безпеки членів ДВК та виборців час, який зазвичай необхідний для голосування, може бути збільшений, і попрохав громадян проявити терпіння.

Що відомо

  • 25 жовтня о 8 ранку в Україні почалися місцеві вибори. За даними Центральної виборчої комісії, близько 30 мільйонів громадян можуть взяти участь у волевиявленні, щоб обрати депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • Святошинська територіально-виборча комісія у Києві звернулася до поліції через можливу підробку медичних довідок для голосування вдома.
  • 6 виборчих дільниць у Києва розпочали роботу із запізненням, дві дільниці станом на 8:30 та і не розпочали роботу.
На початок