Зеленський проголосував на виборах. До нього намагалася прорватися активістка Femen без білизни

Зеленський проголосував на виборах. До нього намагалася прорватися активістка Femen без білизни

Оновлено
Зеленський проголосував на виборах. До нього намагалася прорватися активістка Femen без білизни
Офіс президента

Президент Володимир Зеленський проголосував на місцевих виборах. До нього намагалася прорватися активістка Femen. Вона підняла сукню, на якій було написано "ZEXISTНатяк на слово "сексист"". Дівчину затримала поліція, а згодом їй виписали адмінпротокол за дрібне хуліганство.

Президент прийшов голосувати разом з дружиною Оленою Зеленською. Перед тим як вони зайшли на виборчу дільницю, до нього хотіла пробитися активістка Femen. Вона підняла спідницю і була без білизни.

Як розповіла Суспільному речниця руху Femen Анна Гуцол, активістка влаштувала акцію "Стоп Zexist", після цього дівчину затримали.

"Ми виступили проти президента та його банди, які безкарно дозволяють собі сексистські висловлювання на адресу жінок. Активістка зараз знаходиться в Оболонському відділку поліції", - повідомила Гуцол.

Зеленський проголосував на виборах. До нього намагалася прорватися активістка Femen без білизни
Активістка Femen. Femen Ukraine

У Нацполіції Києві Суспільному повідомили, що на учасницю руху Femen правоохоронці склали адміністративний протокол за дрібне хуліганство. Відповідно до ст. 173 Кодексу про адмінпорушення їй загрожує штраф або громадські роботи.

Після голосування, президент відповів на п'ять запитань, ініційованого ним опитування. Також це зробила і перша леді.

Також Зеленський кілька хвилин поспілкувався з журналістами. У нього запитали, скільки грошей витратили на опитування від президента. Він відповів, що ця інформація з'явиться пізніше.

"Коли буде звіт, ви будете бачите всі цифри", - сказав він журналісту, який поставив це запитання.

Що відомо

  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.
  • Президент Зеленський заявив, що хоче провести всенародне опитування у день виборів 25 жовтня, на якому українців попросять дати відповідь на 5 запитань. Серед них – створення вільної економічної зони на Донбасі, легалізація марихуани та скорочення кількості нардепів.
  • Експерти пов'язують наміри Зеленського з невдалою спробою пропрезидентської фракції "Слуга народу" провести через Верховну раду законопроєкт щодо проведення опитувань 4 вересня поточного року. Цей документ пройшов профільний комітет, але так і не був розглянутий у сесійній залі.
  • На сайті Верховної ради зареєстровані зміни до закону про ЦВК щодо створення умов для проведення опитування громадської думки. Згідно з документом, опитування має проводитись у день голосування на загальнодержавних або місцевих виборах на всій території України або в окремих її місцевостях на підставі відповідного рішення Кабміну.
  • Фракції Ради розкритикували запропоноване Зеленський "опитування", а спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що держбюджет не передбачає видатків на анонсоване Зеленським всенародне опитування.
На початок