На Тернопільщині 5 дільниць відкрились із запізненням

На Тернопільщині 5 дільниць відкрились із запізненням

На Тернопільщині 5 дільниць відкрились із запізненням

1178 дільниць на Тернопільщині відкрилися вчасно, 5 – із запізненням. Про це повідомив речник Нацполіції області Сергій Крета.

За його словами, станом на 8 ранку з запізненням відкрилися 5 дільниць в Тернополі (3) та в Гусятинському районі (2), у зв’язку з неправильним підрахунком бюлетенів для голосування та відсутністю одного з членів виборчої комісії. Станом на 08:15 вказані дільниці вже розпочали свою діяльність.

На території Тернопільської міської територіальної громади 103 виборчі дільниці, в тому числі і вісім спеціальних. Дільниці працюватимуть до 20:00 години. Про це повідомила голова обласної територіальної виборчої комісії Галина Щигельська.

Нагадаємо, на місцевих виборах обиратимуть голів 55-ти об’єднаних громад та депутатів до 3 районних і Тернопільської обласної рад. На Тернопільщині 800 тисяч 702 виборці, каже Щигельська.

За її словами, у виборах до Тернопільської міської ради беруть участь кандидати від 19 організацій політичних партій.

До Тернопільської обласної ради балотуються кандидати від 13 організацій політичних партій. Тернопільською обласною ТВК загалом було зареєстровано 669 кандидатів, з них двом кандидатам реєстрацію пізніше було скасовано.

За інформацією на сайті Центральної виборчої комісії до Кременецької районної ради балотуються 374 кандидати від 10 організацій політичних партій, до Тернопільської районної ради – 544 кандидати від 11 організацій політичних партій і до Чортківської районної ради - 426 кандидатів від 10 організацій політичних партій.

ТВК зареєстрували 134 кандидати на посади міських голів територіальних громад Тернопільщини. Найбільша кількість кандидатів балотується на посаду Бережанського міського голови – 22 особи. Найкоротші списки кандидатів на посаду міського голови у Хоростківській та Шумській громадах – по три особи. На посаду міського голови Тернопільської громади балотується 10 кандидатів, каже Щигельска.

Депутатів до обласної ради обиратимуть на 6 територіальних виборчих округах.

  • Перший округ – це Кременецький район. Виборців – 107614.
  • Другий – місто Тернопіль. Виборців – 178965.
  • Третій – частина Тернопільського району з центром у Бережанах. Виборців – 130732.
  • Четвертий – частина Тернопільського району з центром у Теребовлі. Виборців – 128259
  • П'ятий – частина Чортківського району з центром у Бучачі. Виборців – 130351.
  • Та шостий округ – частина Чортківського району з центром у Борщові. Виборців – 125870.

Що відомо

На початок