Тернопільських артилеристів привітали з Новоріччям

Тернопільських артилеристів привітали з Новоріччям

Тернопільських артилеристів привітали з Новоріччям
оригінальне

Військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади в Чорткові, Теребовлі та Тернополі привітали з Новоріччям. Святий Миколай, Фея і Сніжинка привезли новорічні подарунки до військових містечок бригади.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив пресофіцер Юрій Кульпа.

У ролі святого Миколая до Чорткова виїжджає військовий капелан Володимир Андрухів. Чотири роки поспіль під час російсько-української війни на Різдво він перебував на Сході України. Цьогоріч вітає військових на Тернопіллі:

"У першу чергу підтримка моральна і підтримка духовна. Ми маємо святого Миколая, який завжди допомагає. Він рахується покровителем подорожуючих на морі, на воді. Оскільки наші хлопці знаходяться на війні, вони вже є подорожуючі".

Військові Юлія Шкугра та Марина Борис, розповіли, що одразу погодилися зіграти казкових героїнь. Це, кажуть, додасть новорічного настрою тим, хто на свята залишається на постах:

Старша солдатка Тернопільської окремої 44-ї артбригади Марина Борис:

"Я сьогодні в ролі чарівної феї. І в принципі є така традиція в чарівну новорічну ніч загадувати бажання. І хто як не фея має здійснювати бажання".

Лейтенантка Тернопільської окремої 44-ї артбригади Юлія Шкугра:

"Здоров'я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні і звичайно таке щоб було мирне небо над нашою головою".

Пресофіцер 44-ї бригади Юрій Кульпа розповів, що їдуть вітати тих, хто залишився в добовому наряді під час свят:

"На сьогоднішній день в Теребовлі в нас є декілька дивізіонів. Переважно всі пороз'їжджалися по домівках, але є частина особового складу, яка здійснює охорону та забезпечення чергування у військовому містечку. У Чорткові здійснюється відбудова містечка військового. Там ще поки незаселені, але також військовослужбовці несуть чергування і несуть службу в добовому наряді".

До військових містечок у Чорткові та Теребовлі привезли цукерки, торти, соки. Мобільна група роздала подарунки військовим, які чергують.

Старший солдат Тернопільської окремої 44-ї артбригадиВіталій Пушкаренко:

"Ми були дуже здивовані, приємно здивовані. Дякуємо вам за такі подаруночки, ми ними поділимося, посмакуємо. В першу чергу миру, здоров'я саме головне, щоб всі мрії збувалися і всього самого самого найкращого, що сам собі кожен запланував".

Військовослужбовець Тернопільської окремої 44-ї артбригади Ян Мойсієвич:

"Хотів би передати вітання всім хто на передовій захищає наші терени, наш спокій, наш добробут скажем так. Щастя, здоров'я, головне здоров'я, щоб всі живі були і здорові. Все решта буде".

На початок