Очільника Одеської митниці звільнили після двох місяців роботи

Очільника Одеської митниці звільнили після двох місяців роботи

Очільника Одеської митниці звільнили після двох місяців роботи
Фото: Facebook/Одеська митниця

Державна митна служба звільнила виконувача обов'язків начальника Одеської митниці Дениса Пудрика через "негативні результати роботи" митниці упродовж двох місяців. Про це повідомили на сторінці Держмитслужби України в Facebook.

Там запевнили, що Пудрик "не зміг налагодити організацію та "контроль якісного виконання" митних формальностей посадовими особами. Це начебто підтвердили за інформацією автоматизованих систем.

Читайте також: "Люстрований, але поновлений: що відомо про Дениса Пудрика

Крім того на Одеській митниці зафіксували численні випадки заниження вартості товарів, які ввозили до України, запевнили в пресслужбі.

Очільника Одеської митниці звільнили після двох місяців роботи
Денис Пудрик. https://apostrophe.ua/

"За 17 календарних днів жовтня на Одеській митниці спостерігалося загальне зниження рівня митної вартості товарів на 15%, податкового навантаження на одиницю імпорту — на 11,6%. Це стало причиною недоотримання державним бюджетом законних платежів, що є головним індикатором прозорої та ефективної роботи митної системи", – пояснили в Держмитслужбі.

Крім звільнення Дениса Пудрика з посади керівника Державна митна служба також ініціює перевірку роботи Одеської митниці.

ОНОВЛЕНО

Денис Пудрик вважає, що за два місяці роботи показники роботи Одеської митниці значно покращилися. Зокрема, за його словами, серпневий показник митних надходжень перевищив на 1,1 мільярд гривень надходження за серпень 2019 року та нібито став найбільшим місячним показником та відсотком виконання у 2020 році. Про таке Пудрик напиав на своїй сторінці в Facebook.

Митник запевнив, що "остаточні крапки розставить аудит". Пудрик додав, що залишається працювати на Одеській митниці, утім вже на іншій посаді.

Суспільне звернулося за коментарем до пресслужби Одеської митниці. Там відповіли, що офіційно Пудрика не звільняли: його тимчасово перевели на посаду і наразі термін повноважень закінчився. Утім в Державній митній службі України наголосили, що Дениса Пудрика саме звільнили.

Суспільне Одеси готове надати Денису Пудрику право висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Що відомо

  • Денис Пудрик народився в 1977 році в місті Макіївка Донецької області. Має три вищі освіти. У 1999 році закінчив Донецький державний технічний університет, магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
  • У 2010 році Пудрик став магістром державного управління у Харківському інституті держуправління, а у 2012 році здобув ступінь магістра юридичних наук в Юричній академії ім. Ярослава Мудрого.
  • Роботу в митних органах він розпочав у 1998 році з інспекторської посади. Раніше очолював Бердянську, Донецьку, Чернігівську, та Львівську митниці.
  • У період з 4 червня 2013 року по 5 травня 2014 року Денис Пудрик очолював Кримську митницю Міністерства доходів та зборів України. Як повідомили на сайті Міністерства юстиції, він не звільнився з посади за власним бажанням, а тому підпадав під критерії очищення влади. Через люстрацію його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.
  • Денис Пудрик очолив Одеську митницю 25 серпня 2020 року.
На початок