Стало відомо, хто керуватиме Одеською митницею

Стало відомо, хто керуватиме Одеською митницею

Стало відомо, хто керуватиме Одеською митницею
Фото: Facebook/Одеська митниця

Новим очільником Одеської митниці призначили Дениса Пудрика, який раніше обіймав посаду заступника начальника цієї ж митниці. Про це повідомили на сторінці Одеської митниці у Facebook.

Там розповіли, що до виконання своїх обов'язків Денис Пудрик приступив з 25 серпня. Роботу в митних органах він розпочав у 1998 році з інспекторської посади. Раніше очолював Бердянську, Донецьку, Чернігівську, та Львівську митниці.

Читайте також: "Люстрований, але поновлений: що відомо про нового заступника керівника Одеської митниці"

Нагадаємо, у період з 4 червня 2013 року по 5 травня 2014 року Денис Пудрик також очолював Кримську митницю Міністерства доходів та зборів України. Як повідомили на сайті Міністерства юстиції, він не звільнився з посади за власним бажанням, а тому підпадав під критерії очищення влади. Через люстрацію його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.

Люстрований чиновник з таким рішенням не погодився до звернувся до суду з вимогою визнати дії Міністерства юстиції протиправними.

28 січня 2020 року Кіровоградський міський адміністративний суд скасував рішення про звільнення Пудрика з посади та поновив його на посаді заступника начальника Кіровоградської митниці. А через вимушений прогул митниця, за рішенням суду, мала виплатити Пудрику 677 тисяч 273 гривні компенсації втраченої заробітної плати.

Денис Пудрик є кандидатом економічних наук, а також має звання Почесного митника України.

Що відомо

  • 13 травня в адмінбудівлі Одеської митниці та у приміщеннях митних постів "Чорноморськ" та Одеса проводили обшуки представники Служби безпеки України та Держбюро розслідувань.
  • Згодом голова Одеської митниці Держмитслужби Михайло Грібанов на брифінгу спростував інформацію про те, що на хабарі нібито затримали його. Він запевнив, що підозру не висували ані йому, ані іншим керівникам митниці. Його відсторонили від посади на час розслідування, виконує обов'язки голови Одеської митниці Олег Погоріловський.
На початок