Люстрований, але поновлений: що відомо про нового заступника керівника Одеської митниці

Люстрований, але поновлений: що відомо про нового заступника керівника Одеської митниці

Люстрований, але поновлений: що відомо про нового заступника керівника Одеської митниці
https://apostrophe.ua/

Новим заступником очільника Одеської митниці призначили Дениса Пудрика. До Одеси його перевели з Кіровоградської митниці, де він обіймав аналогічну посаду. Інформацію про призначення підтвердила прессекретарка Одеської митниці Олена Гусєва. Суспільне зібрало в один матеріал його біографію, трудовий стаж, а також дослідило дані декларації.

Денис Пудрик народився в 1977 році в місті Макіївка Донецької області. Має три вищі освіти. У 1999 році закінчив Донецький державний технічний університет, магістр з менеджменту зонішньоекономічної діяльності.

У 2010 році Пудрик став магістром державного управління у Харківському інституті держуправління, а у 2012 році здобув ступінь магістра юридичних наук в Юричній академії ім. Ярослава Мудрого.

У митній службі Пудрик почав працювати з 1998 року, будучи 21-річним студентом університету. Загалом його кар'єра виглядає так:

  • 1998 рік - інспектор митного поста «Донецьк - аеропорт» Донбаської регіональної митниці.
  • З 1998 по серпень 2005 року - інспектор, а згодом очільник відділу контролю митної вартості в Донбаській регіональної митниці.
  • З серпня 2005 року по листопад 2006 року - заступник начальника Донецької митниці.
  • З листопада 2006 року по травень 2008 року - перший заступник керівника Маріупольської митниці.
  • З травня по липень 2008 року - в.о. заступника начальника Східної митниці.
  • З липня 2008 року по грудень 2009 року - заступник начальника Східної митниці.
  • З грудня 2009 року по квітень 2010 року - керівник Бердянської митниці.
  • З квітня 2010 року по травень 2011 року - очільник Кримської митниці.
  • З травня по вересень 2011 року - начальник Чернігівської митниці.
  • З вересня 2011 року по квітень 2012 року - очільник Львівської митниці.
  • З квітня по грудень 2012 року - начальник Луганської митниці.
  • З грудня 2012 року по червень 2013 року - керівник Кримської митниці.

У період з 4 червня 2013 року по 5 травня 2014 року Денис Пудрик також очолював Кримську митницю Міністерства доходів та зборів України. Як повідомили на сайті Міністерства юстиції, він не звільнився з посади за власним бажанням, а тому підпадав під критерії очищення влади. Через люстрацію його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.

Люстрований чиновник з таким рішенням не погодився до звернувся до суду з вимогою визнати дії Міністерства юстиції протиправними.

Люстрований, але поновлений: що відомо про нового очільника Одеської митниці
Люстрований, але поновлений: що відомо про нового очільника Одеської митниці. https://zaxid.net/

28 січня 2020 року Кіровоградський міський адміністративний суд скасував рішення про звільнення Пудрика з посади та поновив його на посаді заступника начальника Кіровоградської митниці. Ба більше, через вимушений прогул митниця, за рішенням суду, мала виплатити Пудрику 677 тисяч 273 гривні компенсації втраченої заробітної плати.

Зазначимо, сам Пудрик в інтерв'ю виданню Politeka запевнив, що через люстрацію державні структури України нібито втратили чимало професійних кадрів.

"Завдяки закону про люстрацію, під який я сам потрапляю, і цього не приховую, були вимиті професійні кадри з усіх структур, і дуже багато гідних людей назавжди втратили можливість бути корисними державі. І, що важливо зазначити, заміну їм, за великим рахунком, так і не знайшли", - заявив тоді Пудрик.

Додамо, Пудрик має звання "Заслуженого економіста Автономної Республіки Крим". Відповідний указ 24 серпня 2013 року підписав тодішній президент Віктор Янукович.

Також на позачерговий виборах до парламенту України Денис Пудрик балотувався за списком партії "Батьківщина" під №55. Про це свідчить перелік кандидатів на сайті Центральної виборчої комісії. Там також зазначено, що Пудрик - член партії "Батьківщина".

Люстрований, але поновлений: що відомо про нового очільника Одеської митниці
Денис Пудрик та Юлія Тимошенко. antikor.com.ua

З червня 2019 року Пудрик - в.о. проректора з інфраструктури університету Державної фіскальної служби України.

З декларацією нового заступника керівника Одеської митниці можна ознайомитися тут. Він володіє квартирою в столиці на 114,3 квадратів, двома квартирами в Донецьку (площа - 159,9, 77,9), дачним будинком під Києвом на 219 квадратів. Там же в нього є земельна ділянка на 600 квадратних метрів, а також кімната в Кропивницькому (18 кв.м.), дві квартири в Туреччині - 120 квадратів і 30 кв.м., квартира в Криму, в Сімферополі - 138,7 кв.м., будинок в Криму на 714,9 метрів, 2000 квадратних метрів земельної ділянки також в Сімферополі, гараж, машиномісця та інші нежитлові приміщення.

Також Пудрик задекларував 4 годинники марок: Corum, Zenith, Rolex, Breguet. Полушубок та шубу з натурального хутра, ювелірні вироби. У його власності 4 авто.

Нагадаємо, 13 травня в адмінбудівлі Одеської митниці та у приміщеннях митних постів "Чорноморськ" та Одеса проводили обшуки представники Служби безпеки України та Держбюро розслідувань.

Згодом голова Одеської митниці Держмитслужби Михайло Грібанов на брифінгу спростував інформацію про те, що на хабарі нібито затримали його. Він запевнив, що підозру не висували ані йому, ані іншим керівникам митниці. Його відсторонили від посади на час розслідування, виконує обов'язки голови Одеської митниці Олег Погоріловський.

На початок