Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомо

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомо

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомо Суспільне Суми

Усього на посаду Шосткинського міського голови на місцевих виборах-2020 зареєструвалися 8 кандидатів. Подаємо інформацію про кожного з них за прізвищами в алфавітному порядку.

Андрій Вєтоха. Працює адвокатом. Балотується від партії "За майбутнє". Йому - 39 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Андрій Вєтоха

Закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. З 2004 - юрист-практик. Працював начальником юридичного відділу ТОВ "Шосткинське підприємство ”Харківенергоремонт".

Є депутатом Шосткинської міської ради від партії "Рідне місто". У 2012, 2014 та 2019 роках - довірена особа від Ігоря Молотка - кандидата у депутати Верховної ради України.

Є членом громадської організації "Федерація футболу м. Шостка"

У декларації за 2019 рік вказав, що має у спільній власності з дружиною квартиру та володіє житловим будинком. За 2019 рік заробив майже 183 тис. грн. Дані щодо дружини не зазначені.

Олександр Івченко. Наразі є головою правління приватного акціонерного товариства "Шосткинський хлібокомбінат". Балотується від партії "Слуга народу". Йому - 55 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Олександр Івченко

З 2006 року - депутат Шосткинської міської ради від партії "Рідне місто". У 2015 році йшов у депутати Сумської обласної ради від цієї ж партії, але його не обрали.

Івченко - член громадської організації "Наша Шостка", громадського об'єднання "Клуб 4Х4Ведмідь", громадського руху "Патріоти України". З 2008 року – голова  Шосткинської міської Федерації лижного спорту.

Згідно з декларацією за 2019 рік має житловий будинок, дачу, магазин, вісім земельних ділянок, два автомобілі, мотоцикл. У власності дружини - три квартири, шість земельних ділянок та легковик. Заробітна плата кандидата за 2019 рік склала понад 181 тис. грн. Дружина заробила 60 тис. грн. Сума грошових активів декларанта і родини в десять разів вища за суму всіх доходів. Готівкові кошти перевищують 5 млн грн.

Володимир Муляр. Директор ТОВ "Східний партнер". Безпартійний, самовисуванець. Йому - 56 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоshostka.info

Володимир Муляр

У 2015 році балотувався до Шосткинської міської ради від партії "Українське об'єднання патріотів "УКРОП". Є керівником громадської організації "Об'єднання спільна справа Шостки".

Декларація відсутня.

Микола Нога. Чинний міський голова Шостки, обраний від партії "Наш край". Від цієї партії і балотується. 68 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Микола Нога

Закінчив Харківський інститут транспорту та Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу. Працював головним механіком та заступником начальника Конотопської дистанції Південно-Західної залізниці, головою Кролевецької райдержадміністрації.

У 2012 році балотувався до Верховної ради України від "Партії регіонів", але не був обраний.

Згідно з декларацією за 2019 рік у спільній власності з дружиною має квартиру. Також у власності Ноги - земельна ділянка та мотоцикл. За 2019 рік його зарплата та пенсія склали майже 518 тис. грн. Дружина отримала - 92 тис. грн.

Олена Попова. Працює заступницею директора департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації – начальницею управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, позашкільної і виховної роботи. Балотується від партії "Пропозиція". 60 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Як зазначається у декларації за 2019 рік, у спільній власності з чоловіком має квартиру. Зарплата та пенсія Попової за 2019 рік склала 306 тис. грн. На банківських рахунках має - 144 тис. грн. У власності чоловіка зазначена квартира. Його дохід становив - 169 тис. грн, у банку він тримає майже 147 тис. грн.

Олег Романовський. Обіймає посаду технічного директора ТОВ "ЖЕУ-2". Балотується від "Соціал-демократичної партії". Йому - 45 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Романовський Олег

Депутат Шосткинської міської ради від "Партії простих людей Сергія Капліна". З 2014 року - співзасновник ГО "Майдан" у Шостці,  помічник-консультант народного депутата України Олександра Сугоняка.

У 2015 році балотувався до Сумської обласної ради від "Партії простих людей Сергія Капліна. Не пройшов.

Згідно з декларацією за 2019 рік має квартиру, автівку та земельну ділянку. У власності дружини - будинок площею 600 кв. м та квартира. За рік заробітна плата Романовського склала 66 тис. грн, дружини - 26 тис. грн. На двох задекларували 15 тис. дол. готівки.

Микола Трофимець. Голова фермерського господарства "Рідний агрокрай". Балотується від партії "Опозиційна платформа - За життя". Йому - 35 років.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Микола Трофимець

Згідно з декларацією за 2019 рік має вантажний автомобіль. У власності дружини - квартира.

За 2019 рік дохід Трофимця становив майже 278 тис. грн, дружина отримала 10 тис. грн допомоги по догляду за дитиною.

Ольга Шабельникова. Вона - головний спеціаліст сектору реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Шосткинської міської ради. До цього була фізичною особою-підприємицею. Балотується від партії"Об’єднання "САМОПОМІЧ". Депутатка Шосткинської міської ради від "САМОПОМОЧІ". Їй - 53 роки.

Вісім кандидатів. Хто хоче бути мером Шостки і що про них відомоfacebook.com

Ольга Шабельникова

Згідно з декларацією за 2019 рік у спільній власності має квартиру. Також квартира значиться за її чоловіком. За 2019 рік заробила 163 тис. грн. Чоловік - 82 тис. грн.

Що відомо

  • На посаду Сумського міського голови претендує 10 кандидатів. Хто вони? Суспільне проводило співбесіду з кандидатами: з 10 претендентів в ефір Суспільного прийшли 7.
  • На посаду міського голови Конотопа претендує 13 кандидатів. Хто вони?
  • На посаду мера Ромен претендує 11 кандидатів. Хто вони?
  • На вибори до Сумської міської ради подалися 14 політичних партій, до обласної - 12.
  • Кожен виборець має приходити голосувати на дільницю зі своєю ручкою, а для людей з ГРВІ повинні стояти окремі кабінки.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди