"Кременчук" уперше в історії став чемпіоном України з хокею. Як це було

"Кременчук" уперше в історії став чемпіоном України з хокею. Як це було УХЛ

Хокейний клуб "Кременчук" обіграв "Донбас" у сьомому фінальному матчі УХЛ.

Кременчужани обіграли чинного чемпіона в овер-таймі сьомого матчу фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги.

Перший гол у матчі був від гравця "Донбасу" Микити Буценка, але Єгор Серанов зрівняв рахунок ще до завершення першого періоду.

У другій 20-хвилинці донеччани знову вийшли вперед завдяки шайбі Андрія Бірюкова. Але невдовзі кременчужани знову зрівняли рахунок - влучний кидок Артема Дубініна в дальню "дев'ятку" зробив рахунок 2:2.

Після того команди не забивали аж до овертайму, де нападник "Кременчука" Микола Кисельов реалізував більшість і приніс "золото" своїй команді - 3:2.

Серія завершилася з рахунком 4:3 по матчах на користь "Кременчука".

"Кременчук" - "Донбас" - 3:2 ОТ. Огляд матчу

Що означає ця перемога "Кременчука"

• Кременчук став третім містом-чемпіоном України з хокею. Перед тим переможцями ставали лише київські ("Сокіл", "Беркут", ШВСМ, АТЕК та "Компаньйон") та донецька ("Донбас") команди, про це написав у своєму "Фейсбук" коментатор Олександр Сукманський.
  • У "Донбаса", "Сокола", АТЕКа, "Кременчука", "Компаньйона" і ШВСМ тепер є повний комплект медалей ЧУ.
  • "Донбас" на даний момент зупинився на чотирьох поспіль виграних чемпіонатах України. Більше ніж чотири рази поспіль ЧУ не вдавалося виграти жодній команді. Крім "Донбасу" подібне зміг зробити тільки київський "Сокіл".
  • Захисник Володимир Алексюк став чемпіоном України з вже з четвертим клубом ( "Кременчук" (1), "Донбас" (5), "Сокіл" (1), АТЕК (1))
  • Чемпіонство з "Кременчуком" завоювали семеро гравців, які раніше ставали чемпіонами України в складі "Донбасу": Толстушко, Бойових, Александров, Денискин, Савченко, Ворона, Алексюк.
  • До цього дня "Кременчук" програв усі три свої фіналу (АТЕКу і двічі "Донбасу"), а "Донбас" вигравав всі сім попередніх фіналів (двічі з "Соколом", двічі з "Кременчуком", по разу з "Компаньйоном", "Дженералз" і "Дніпром").
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start