"Ференцварош" забив "Барселоні" один м'яч, але пропустив одразу п'ять

"Ференцварош" забив "Барселоні" один м'яч, але пропустив одразу п'ять АР

Автор єдиного м'яча угорців - українець Ігор Харатін.

"Ференцварош" уперше за 25 років пройшов до групового етапу Ліги чемпіонів, а перший матч - виїзд на "Камп Ноу" до "Барселони". Команди виходили на поле, з розуміння того, що "Ювентус" в Києві обіграв "Динамо".

Команда Сергія Реброва несподівано змогла забити першою, однак гол після контратаки "Ференцвароша" було скасовано через офсайд. Відкрили рахунок уже гравці "Барселони" - Ліонель Мессі реалізував пенальті, яке сам і заробив.

Ще до перерви "Барселона" подвоїла перевагу: відзначився Ансу Фаті. У другому таймі каталонці забили третій гол, а тоді "Ференцварош" розмочив рахунок - Жерар Піке сфолив у власному штрафному (отримав червону), українець Ігор Харатін реалізував пенальті.

Залишившись в більшості, команда Реброва врятуватися не змогла: ще два пропущені м'ячі. Як підсумок, поразка з рахунком 1:5 для "Ференцвароша".

Ліга чемпіонів. Група G. Перший тур

"Динамо" (Україна) - "Ювентус" (Італія) 0:2

Голи: Мората, 46, 84

"Барселона" (Іспанія) - "Ференцварош" (Угорщина) 5:1

Голи: Мессі, 26 (пен.), Фаті, 42, Коутіньо, 52, Педрі, 82, Дембеле, 89 - Харатін, 70 (пен.)