Недостовірне декларування: суд допитав нових свідків у справі Труханова

Недостовірне декларування: суд допитав нових свідків у справі Труханова

Недостовірне декларування: суд допитав нових свідків у справі Труханова

Вищий антикорупційний суд допитав ще чотирьох свідків у справі щодо декларування недостовірної інформації міським головою Одеси Геннадієм Трухановим. Про таке повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Засідання відбулося 19 жовтня, на ньому продовжили допит свідків. За підсумками розгляду допитали ще чотирьох людей, яких викликала до суду сторона захисту.

Наступний розгляд справи призначили на 18 листопада, зазначили в САП.

Нагадаємо, 5 серпня стало відомо, що прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи НАБУ направили до суду обвинувальний акт щодо мера Одеси Геннадія Труханова. Міського голову обвинувачують у поданні недостовірних відомостей до декларації за 2017 рік.

За версією слідства, міський голова не вказав у декларації майно та доходи, що належали його дружині. Зокрема, квартиру в Одесі, паркомісця, автомобіль, а також корпоративні права тощо. Загальна вартість незадекларованого майна нібито сягає майже 16,3 мільйона гривень, повідомили в САП.

14 квітня 2020 року Геннадію Труханову повідомили про підозру за ст. 366-1 Кримінального кодексу України. 5 червня матеріали справи відкрили підозрюваному та його захисникам.

10 вересня Вищий антикорупційний суд відмовився об'єднувати матеріали двох кримінальних проваджень щодо декларування недостовірної інформації Одеським міським головою Геннадієм Трухановим.

Йдеться про дві справи різних років щодо декларування ймовірно недостовірної інформації: за 2015-2016 роки та за 2017 рік. У пресслужбі зазначили, що обвинувачення у провадженнях стосуються "різних обставин" та мають "різну доказову базу".

Додамо, наразі у Вищому антикорупційному суді слухаються інші дві справи про обвинувачення Одеського міського голови. Стосовно декларування недостовірної інформації за 2015-2016 роки й щодо заволодіння коштами бюджету у сумі понад 92 мільйонів гривень в результаті придбання у власність приміщення адмінкорпусу колишнього заводу "Краян" за вдвічі завищеною вартістю.

Читайте також

  • Недостовірне декларування: суд допитав ще чотирьох свідків у справі Труханова
  • Вільна економічна зона: Труханов просить одеситів "доповнити" одне з питань Зеленського
  • "Звернусь до поліції". Мер Одеси назвав брехнею інформацію про відсутність місць у лікарнях
  • Чинний мер Одеси Геннадій Труханов балотуватиметься на посаду міського голови
На початок