Полтавка Марина Полапа стала чемпіонкою світу з фіт-модель

Полтавка Марина Полапа стала чемпіонкою світу з фіт-модель Суспільне Полтава

Найкращою фіт-моделлю світу стала полтавка Марина Полапа. Вона перемогла на на чемпіонаті, що нині триває у латвійській Ризі. Про це повідомив тренер спортсменки Лернік Матосян.

Це «золото» для Марини Полапи перше у змаганнях такої категорії. До цього вона здобувала срібні медалі.

На змаганнях, що тривають із 17 до 19 жовтня, суперницями полтавки були 35 спортсменок із понад 10 країн. Вона виступала у категорії +168 сантиметрів.

Марина Полапа з Кубком СвітуСуспільне Полтава

Марина Полапа з Кубком Світу

Нагадаємо, у вересні в латвійський Ризі відбувались змагання на кубок світу з фіт-модель. Тоді полтавка також посіла перше місце.

На міжнародних змаганнях з бодібілдингу номінація «Фіт-модель» з’явилася 2017 року. Відтоді Марина Полапа щорічно бере участь у чемпіонатах світу та Європи.