Полтавка Марина Полапа стала найкращою фіт-моделлю світу

Полтавка Марина Полапа стала найкращою фіт-моделлю світу IFBB

Марина Полапа здобула золото Кубка світу з фіт-модель. Змагання відбулися 6 вересня у Латвії.

Марина Полапа змагалася у категорії +168 сантиметрів. Тут вона і здобула перемогу.

Марина Полапа отримала "золоту" нагородуIFBB

Марина Полапа отримала "золоту" нагороду

Як розповів Суспільному тренер спортсменки Лернік Матосян, суперницями полтавки були майже три десятки учасниць із понад 20 країн світу.

Лунає гімн УкраїниIFBB

Лунає гімн України

Також на Кубку світу із фіт-модель Україну представляла Ірина Лукашук із Хмельниччини. Її категорія - до 168 сантиметрів. Дівчина посіла 5 місце на змаганнях.

Нагадаємо, Кубок світу з фіт-модель відбувся 6 вересня у Ризі. Через скасування авіарейсів до Латвії, туди українки поїхали на авто і напередодні змагань пройшли реєстрацію. До цього полтавка Марина Полапа ставала лише віцечемпіонкою світу та Європи з фіт-модель 2018 року.