Миколаївські баскетболісти програли тернопільцям

Миколаївські баскетболісти програли тернопільцям МФК "Миколаїв"

16 жовтня МБК "Миколаїв" зіграв із баскетбольним клубом "Тернопіль". У результаті матчу миколаївці поступились на 38 очок. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

На початку гри тернопільці, підопічні Дмитра Забірченка, переграли суперника за реалізацією (13/22 проти 5/18), не залишили господарям шансів під щитами (19 підбирань проти п'яти) та краще діяли командно (вісім передач проти чотирьох). Усе це дозволило Тернополю забрати першу чверть собі з перевагою +16.

Миколаївські баскетболісти програли тернопільцямМБК "Миколаїв"

У другій 20-хвилинці гра на підбираннях вирівнялася (12 проти 11 на користь Миколаєва). Реалізація в господарів залишилася ідентичною (5/18, з яких 2/8 триочкові), тоді як їхній суперник закинув вісім кидків із 20 спроб (2/7 триочкові). У передачах гості також були сильнішими (п'ять проти двох). Це дозволило збільшити Тернополю перевагу до +22-х.

Після великої перерви БК "Тернопіль" продовжував домінувати. Підопічні Дмитра Забірченка почали грати більш видовищно.

У заключній частині гості продовжили нав'язувати гру супернику. У результаті перемога Тернополя – 106:68. Це рекорд результативності сезону.

Найкращим у поєдинку став гравець Тернополя Аверейл Югба із показником у 12 підбирань. Окрім того він набрав 16 очок, а тому в його активі дабл-дабл.