Тренер МБК "Миколаїв" покинув свій пост через пандемію COVID-19 в Україні

Тренер МБК "Миколаїв" покинув свій пост через пандемію COVID-19 в Україні

Тренер МБК "Миколаїв" покинув свій пост через пандемію COVID-19 в Україні mbcmklv.com

Головний тренер Муніципального баскетбольного клубу "Миколаїв" Кріс Томас подав заяву про відставку. Про це повідомляється на офіційному сайті команди.

Тренер МБК "Миколаїв" покинув свій пост через пандемію COVID-19 в Україніmbcmklv.com

Своє рішення американський фахівець пояснює рівнем поширення коронавірусної інфекції в Україні і як наслідок великою кількістю хворих у команді.

"В умовах пандемії і непередбачуваності чемпіонату України я не можу гарантувати виконання завдання, поставленого переді мною президентом клубу. Я дуже шкодую, що через хворобу провідних гравців клуб змушений був пропустити дві стартові гри чемпіонату.

Я побоююся, що ситуація, пов'язана з пандемією, посилюватиметься і через це я не виправдаю покладених на мене сподівань. Не в моїх правилах бути аутсайдером і я прийняв важке для себе рішення попросити про свою відставку.

Я вдячний президенту клубу, всьому колективу, гравцям і миколаївцям за наданий прийом і забезпечення мого комфортного перебування в вашому місті. Я бажаю команді, місту та Україні успішно пережити ці важкі часи. Я залишає ваше місто з почуттями жалю і вдячності. Я бажаю всім здоров'я і процвітання", - написав Кріс Томас у своєму звернені.

У найближчі дні клуб оголосить про зміни в тренерському штабі.

Що відомо

Кріс Томас очолив МБК "Миколаїв" з липня 2020 року. 39-річний спортсмен починав тренерську кар'єру в студентських клубах США. Пізніше він виконував обов'язки асистента головного тренера в "Chicago Bulls", працював асистентом головного тренера збірної Словенії, також тренував словенський "Златорог".

Команда не провела жодного офіційного матчу під керівництвом Томаса.

Читайте також

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс