МФК “Миколаїв” унічию зіграв у Києві

. МФК "Миколаїв"

16 жовтня Муніципальний футбольний клуб “Миколаїв” зустрівся з київською командою “Оболонь”. Про це повідомляє пресслужба МФК “Миколаїв”.

На восьмій хвилині матчу травмувався миколаївець Темур Працванія, замість нього на поле вийшов Павло Березянський. Більшу частина першого тайму відіграли на половині поля “Оболоні”. У “корабелів” було кілька можливостей забити гол, але за перший тайм рахунок так і не відкрили.

ФК "Оболонь"

Другий тайм розпочався з атаки киян. На 47-й хвилині гравець “Оболоні” Олександр Батальський забив перший гол, вивівши свою команду вперед. Зрівняти рахунок миколаївцям вдалося лише на 75-й хвилині. Гол пробив Вадим Яворський. До кінця гри кількість забитих м’ячів так і не змінилась. Матч завершився нічиєю: 1:1.

Наступна гра "корабелів" відбудеться 21 жовтня о 15:00. Гратимуть проти команди "Верес" у Миколаєві.