Вдома МФК “Миколаїв” переміг клуб “Гірник-Спорт”

. МФК "Миколаїв"

У шостому турі Першої ліги Чемпіонату України з футболу “Миколаїв” зустрівся із полтавською командою “Гірник-Спорт”. На домашньому полі “корабели” здобули перемогу із відривом у п’ять м’ячів.

МФК "Миколаїв"

Перший гол на 20-й хвилині матчу забив “гірник” Юрій Батюшин, виконуючи 11-метровий штрафний. Миколаївці зрівняли рахунок уже на 23-й хвилині, а на 26-й вийшли вперед. Голи забили Сергій Кравченко та Руслан Паламар.

На перерву полтавські футболісти пішли в меншому складі. Олексій Збунь за порушення правил отримав червону картку та покинув гру.

Другий тайм миколаївці розпочали з голів. На 50-й хвилині Руслан Паламар забив свій другий гол, а вже через п’ять хвилин удар Владислава Охрончука змінив рахунок на 4:1. Миколаївські спортсмени і надалі не припиняли атаку.

Після кількох невдалих ударів по воротам на 73-й хвилині ще один гол здійснив Сергій Кравченко, а на 83-й свій перший, дебютний, м’яч за МФК “Миколаїв” забив Назар Мельничук.

Матч завершився із рахунком 6:1 на користь миколаївців.

Раніше команди в рамка Чемпіонату України зустрічалися 12 разів. Із них сім разів перемагав “Гірник-Спорт”, чотири – МФК “Миколаїв”.