УЄФА може відібрати в Росії та Азербайджану право на проведення матчів Євро-2020

УЄФА може відібрати в Росії та Азербайджану право на проведення матчів Євро-2020

УЄФА може відібрати в Росії та Азербайджану право на проведення матчів Євро-2020 AP

Європейська футбольна асоціація готова змінити формат майбутнього чемпіонату Європи.

УЄФА визнає, що перенесений та запланований на літо 2021-го року турнір, може не відбудеться в кількох містах.

Про це повідомило The Sun.

Читайте також: Як суперники України на Євро-2020 зіграли в жовтневих матчах

Видання зазначило, що можливий, навіть, такий варіант, за яким майбутній чемпіонат Європи прийматиме лише одна країна на чотирьох стадіонах.

За інформацією журналістів англійського видання, стадіони в азербайджанському Баку та російському Санкт-Петербурзі, в разі потреби, є першими претендентами на втрату права прийому матчів перенесеного чемпіонату Європи-2020.

Також УЄФА сподівається, що Євро-2020 можна буде провести з уболівальниками, а змінювати графік та міста-господарі не доведеться. Адже, від цього можуть постраждати багатомільйонні спонсорські контракти.

Читайте також: Які перспективи України в Лізі націй. Усі можливі сценарії для команди Шевченка

Що відомо

  • Євро-2020 перенесено на 2021-й рік через пандемію коронавірусу. УЄФА визначила новий календар на цей чемпіонат Європи. Він розпочнеться 11-го червня. Фінальний матч пройде 11-го липня.
  • Цей континентальний форум відрізняється від попередніх ЧЄ тим, що пройде не в одній, а одразу в 11 країнах Європи. Матчі пройдуть в таких містах: Дублін (Ірландія), Лондон (Англія), Глазго (Шотландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Мюнхен (Німеччина), Копенгаген (Данія), Рим (Італія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія).
  • Збірна України проводитеме свої матчі в румунському Бухаресті (проти Австрії та третього суперника) та нідерландському Амстердамі (проти збірної Нідерландів).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс