Куп'янськ, Первомайський, Красноград: хто балотується у голови ОТГ

Куп'янськ, Первомайський, Красноград: хто балотується у голови ОТГ

Куп'янськ, Первомайський, Красноград: хто балотується у голови ОТГ

Міські об'єднані територіальні громади Куп'янська, Краснограда та Первомайського 25 жовтня обиратимуть голів громад і депутатів у міську раду.

Куп'янськ, Первомайський, Красноград — хто балотується у мери та у міську раду

На посаду Куп'янського міського голови подалися дев'ять кандидатів.

 1. Володимир Демченко, 54 роки. Народився та живе у Куп'янську, працює заступником голови Петропавлівської сільської ОТГ, з 2010 до 2015 — Куп'янський міський голова. Безпартійний, самовисуванець.
 2. Вадим Крохмаль, 41 рік. Народився та живе у Куп'янську. Працює директором ТОВ "Поїхали" (технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів) у Харкові. У 2014 році балотувався як самовисуванець до Верховної Ради від 177 округу (до складу округу входять міста Ізюм і Куп'янськ, а також Борівський, Ізюмський, Куп'янський і Шевченківський райони), не був обраний. Член "Партії Шарія", від якої і висувається.
 3. Сергій Кудрявцев, 45 років. Народився у Потсдамі, Німеччина, живе у смт Куп'янськ-Вузловий. Працює директором ТОВ "АДЕОНА" (гуртова торгівля лісоматеріалами, будматеріалами і сантехнічним обладнанням). Безпартійний, висувається від партії ВО "Батьківщина".
 4. Валерій Любота, 61 рік. Народився у Богодухові, живе у селі Осиново, Куп'янського району. Директор ТОВ "ГАРАНТ" (будівництво житлових і нежитлових будівель). Висувається від "Слуги народу". Батько нардепа Дмитра Люботи ("Слуга народу", округ №177).
 5. Геннадій Мацегора, 62 роки. Народився і живе у Куп'янську. Працює заступником Куп’янського міського голови. Член політичної партії "Опозиційна платформа — За життя", від якої балотується. З 2010-2015 роки — депутат Куп’янської міської ради. З листопада 2015 року — депутат Харківської обласної ради VII скликання. Член постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю.
 6. Аббясс Пякішев, 62 роки. Народився у Пензенській області, РФ, проживає у Куп'янську. Керівник відокремленого підрозділу "Куп’янської центральної міської лікарні" Комунального некомерційного підприємства "Куп’янське територіальне медичне об’єднання". Член партії "Блок Світличної "Разом!", від якої й висувається.
 7. Сергій Радьков, 57 років. Народився у селі Новочервоному Луганської області, проживає у селі Кіндрашівка Куп'янського району. Працює головою правління громадської організації мисливсько-рибальського товариства "Лісогор". З 2000 до 2005 — голова Куп'янської райдержадміністрації. За інформацією "Чесно", 2006 та 2007 роках обирався до Верховної Ради від Блоку Литвина, не обраний. З 2002 до 2011 — депутат Куп'янської райради. З 2006 до 2010 — заступник голови Куп'янської райради. Був членом "Партії регіонів", депутатом Харківської обласної ради VI скликання, працював головою Дворічанської державної адміністрації. Безпартійний, балотується від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків!"
 8. Віталій Сергієнко, 49 років. Народився і живе у смт Куп'янськ-Вузловий. Селищний голова Куп'янська-Вузлового з 2015 року, обраний від партії "Відродження". З 1994 по 2015 рр. працював на ДП "Південна залізниця". Безпартійний, самовисуванець.
 9. Зарема Сулейманова, 48 років. Народилася у живе у Куп'янську. Працює заступницею генерального директора ТОВ "НВО "АЛЄСЯ". У липні 2020 претендувала на посаду головної спеціалістки Куп'янської райдержадміністрації, про що свідчить її декларація. Членкиня політичної партії "Наш край", від якої і висувається.

До Куп'янської міської ради балотуються кандидати від партій:

 1. "Партія ветеранів Афганістану";
 2. "Акцент";
 3. "Блок Кернеса — Успішний Харків!";
 4. "Блок Світличної "Разом!";
 5. ВО "Батьківщина";
 6. "Європейська солідарність";
 7. "За майбутнє";
 8. "Опозиційна платформа — За життя";
 9. "Партія Шарія";
 10. "Слуга народу".
Куп'янськ, Первомайський, Красноград — хто балотується у мери та у міську раду

На посаду голови Первомайської міської ради претендують восьмеро кандидатів:

 1. Микола Бакшеєв, 42 роки. Народився у Первомайському, живе у селі Ржавчик Первомайського району. Зараз обіймає посаду міського голови Первомайського, обраний 2015 року. У 2014 році балотувався від "Батьківщини" до Верховної ради по 178 округу (до складу округу входять місто Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський і Первомайський райони), не обраний. З 2010 до 2015 — депутат Харківської обласної ради VI скликання. Є членом партії ВО "Батьківщина", від якої і висувається.
 2. Олег Гринько, 55 років. Народився у Харкові, живе у Полтаві. Працює директором приватного виробничого підприємства "Квадро" (виробництво олії та тваринних жирів). Самовисуванець, безпартійний.
 3. Алік Дягілєв, 58 років. Народився у селі Тернова Чугуївського району, живе у Первомайському. Тимчасово не працює. Безпартійний, самовисування.
 4. Олена Коц, 53 роки. Народилася у Вовчанську, живе у Первомайському. Тимчасово не працює. Членкиня політичної партії "Європейська солідарність", від якої і висувається. Разом із ще одним кандидатом на посаду — Андрієм Охапкіним, є засновницею Благодійного фонду "Всесвітня спадщина "Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО".
 5. Віктор Лобас, 40 років. Народився у селі Старий Мерчик на Валківщині, проживає у Харкові. Працює фінансовим директором ТОВ Агрофірма "Киселі" (вирощування зернових культур). Безпартійний, іде від партії "Слуга народу".
 6. Віктор Намчук, 60 років. Народився на Рівненщині, проживає у Харкові. Працює директором ТОВ "АгроГазТрейдінг". З січня 2011-го до квітня 2014 року — голова Первомайської районної державної адміністрації Харківської області. Обирався депутатом Ленінської районної ради Харкова. 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Харківської обласної ради VII скликання. Член постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Безпартійний, іде від "Блоку Кернеса — Успішний Харків!".
 7. Андрій Охапкін, 48 років. Народився у Харкові, живе у смт Малинівка Чугуївського району. Директор Благодійної організації "Благодійний фонд "Всесвітня спадщина" міжнародного центру по впровадженню програм ЮНЕСКО". Депутат Первомайської міської ради 7 скликання (з 2015 року) від ВО "Батьківщина". Безпартійний, самовисуванець.
 8. Володимир Павленко, 52 роки. Народився на Полтавщині, проживає у селі Грушине, Первомайського району. Працює директором первомайського відділення ТОВ Агрофірма "Пісчанська". Безпартійний, висувається від "Опозиційної платформи — За життя".

До Первомайської міської ради балотуються кандидати від таких партій:

 1. "Блок Кернеса — Успішний Харків!";
 2. "Блок Світличної "Разом!";
 3. ВО "Батьківщина";
 4. "Європейська солідарність";
 5. "За майбутнє";
 6. "Опозиційна платформа — За життя";
 7. "Слуга народу".
Куп'янськ, Первомайський, Красноград — хто балотується у мери та у міську раду

На посаду міського голови Краснограда претендують дев'ятеро людей:

 1. Ігор Абакумов, 25 років. Народився у селі Піщанка, Красноградського району. Працює начальником відділу районного радіомовлення Телерадіокомпанії Красноградщини "Центр". Депутат Піщанської сільради. Безпартійний, самовисуванець.
 2. Олександр Гончаренко, 58 років. Народився на Полтавщині, живе у Краснограді. Працює директором ТОВ ПМК-28 (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна). Безпартійний, висувається від "Опозиційної платформи — За життя".
 3. Іван Горобець, 43 роки. Народився на Миколаївщині, живе у Краснограді. Зареєстрований як фізична особа підприємець, безпартійний, самовисуванець.
 4. Олександр Кайдаш, 44 роки. Народився на Луганщині, живе у Харкові. Голова Красноградської районної державної адміністрації. Безпартійний, іде від "Слуги народу". За інформацією проєкту "Посіпаки", був помічником Олексія Кучера, коли той був на посаді народного депутата.
 5. Сергій Камінський, 34 роки. Народився на Житомирщині, живе у Краснограді. Зареєстрований як фізична особа — підприємець. Безпартійний, висувається від партії "Наш край".
 6. Олександр Клочков, 58 років. Народився на Івано-Франківщині, живе у Краснограді. Працює водієм у Головному управлінні Держгеокадастру Харківської області. Депутат Красноградської районної ради. Безпартійний, самовисуванець.
 7. Світлана Кривенко, 52 роки. Народилася і живе у селі Піщанка Красноградського району. Сільська голова Піщанської сільради Красноградського району. Безпартійна, іде від "Блоку Кернеса — Успішний Харків!".
 8. Сергій Лобач, 44 роки. Народився у селі Заріччя Зачепилівського району, живе у селі Піщанка Красноградського району. Працює юрисконсультом Красноградського районного відділу АТ "Харківобленерго". Безпартійний, самовисуванець.
 9. Олександр Машко, 40 років. Народився у селі Леб'яже Чугуївського району, живе у Краснограді. Заступник голови Красноградської районної державної адміністрації. Член партії "Блок Світличної "Разом!", від якої і висувається.

До Красноградської міської ради балотуються кандидати у депутати від таких партій:

 1. "Акцент";
 2. "Блок Кернеса — Успішний Харків!";
 3. "Блок Світличної "Разом!";
 4. ВО "Батьківщина";
 5. "Європейська солідарність";
 6. "За майбутнє";
 7. "Наш край";
 8. "Опозиційна платформа — За життя";
 9. "Партія Шарія";
 10. "Слуга народу";
 11. "Соціал-демократична партія".

Що відомо

 • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів. У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.
 • На Харківщині вибори призначені у 56 об’єднаних територіальних громадах: 17 міських, 26 селищних та 13 сільських.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди