На посаду міського голови Конотопа претендує 13 кандидатів. Хто вони?

На посаду міського голови Конотопа претендує 13 кандидатів. Хто вони?

На посаду міського голови Конотопа претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Суспільне Суми

На посаду Конотопського міського голови претендує 13 кандидатів. Список розміщений на сайті Центральної виборчої комісії. Суспільне розповідає про цих кандидатів у алфавітному порядку.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Сергій Завгородній. Фото зі сторінки Facebook Сергія Завгороднього

Сергій Завгородній – самовисування

Чоловік виконавчий директор ТК "Зурбаган", депутат Конотопської міськради. На місцевих виборах у 2015 році його було обрано до міськради від партії "Європейська Солідарність".

За інформацією з системи YouControl, він є керівником ще двох підприємств "Еврокомпонент" (лісопильне та стругальне виробництво) та "Промкомплект К"(оптова торгівля деталями та приладдям для авто). Також є бенефіціаром трьох компаній: ТК "Зурбаган", "Еврокомпонент" та ТРК "Радіосервіс".

У декларації за 2019 рік Завгородній вказав, що володіє квартирою у Конотопі. За минулий рік заробив 164 тис. грн, 125 грн задекларував як приз, дружина Завгороднього заробила 92 тис. грн. Ще 200 тис. грн зберігає готівкою.

Сергій Коркін – самовисування

У чоловіка вища освіта, безпартійний. Працює Коркін молодшим приймальником товарів в"АТБ". За інформацією з системи YouControl, чоловік є одним із засновників обслуговчого кооперативу "КОЗАЦЬКИЙ", що займається монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Його декларації – немає.

На посаду міського голови Конотопа претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Максим Коханов. Фото зі сторінки Максима Коханова

Максим Коханов – "Слуга народу"

За інформацією з сайту ЦВК, Коханов є керівником ТОВ "Укравіаспецмонтаж". Це підприємство зареєстровано в Києві й займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. З 2014 по 2015 рік займався підприємницькою діяльністю – роздрібна торгівля поза магазинами. Його декларації немає.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Олександр Луговий. Фото зі сторінки Олександра Лугового

Олександр Луговий – самовисування

Він працює заступником начальника у філії "Конотопський Райавтодор", фермер, вирощує смородину. Також Луговий – депутат Сумської обласної (2010-2014 р.) та Конотопської районної ради трьох скликань. Його дружина – радник голови Конотопської районної ради.

На початку 2000-х працював директором на Підлипненському цегельному заводі, потім на хлібзаводі "Дубов’язівський". У 2010-2014 р. був головою Конотопської районної адміністрації.

У 2006 році Луговий балотувався до Сумської обласної ради від "Партії регіонів". У 2007 році балотувався від цієї партії до ВРУ, однак його не було обрано. На місцевих виборах 2015-го року від "Волі народу" він балотувався до Сумської обласної ради, Конотопської міської та районної рад, та на посаду Конотопського міського голови. Був обраний депутатом Конотопської райради.

У декларації за 2019 рік чоловік вказав: будинок та дві земельні ділянки у селі Кузьки, які належать дружині Лугового; вантажівку та самохідне шассі. За 2019 рік чоловік отримав 203 тис. грн заробітної плати, 150 тис. грн – від відчуження рухомого майна, його дружина загалом заробила понад 430 тис. грн.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Сергій Любота. Facebook

Сергій Любота – самовисування

За інформацією з сайту ЦВК, Любота – приватний підприємець. З 2011 року він займається посередництвом у розміщенні реклами в засобах масової інформації.

У 2014 році балотувався до ВРУ як самовисуванець, однак відмовився від участі у виборах. Тоді він зазначав, що працює старшим офіцером в мобілізаційному відділенні Конотопського об'єднаного міського військового комісаріату.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Олександр Нечипоренко. Facebook

Олександр Нечипоренко – "Європейська партія України"

Кандидат з 2005 року до тепер – декан факультету ветеринарної медицини Сумського НАУ. До того десять років був заступником декана біолого-технологічного факультету Сумського НАУ. З 2010 р. – до теперішнього часу – постійний член Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сумській ОДА.

У 2015 році балотувався від "Європейської партії України" до Сумської міської ради, проте не був обраний.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Іван Огрохін. Facebook

Іван Огрохін – "Наш край"

Іван Огрохін – колишній міський голова Конотопу у 2002-2005 рр. та 2006 – 2010 рр., нині працює виконавчим директором ФОП Паламарчук Є.І. та є депутатом Конотопської міськради.

У декларації за 2019 рік він вказав у свої власності п'ять квартир (У Полтаві та Конотопі), квартиру у Києві (спільна власність родини), дві земельні ділянки та гараж. Його дружина володіє двома квартирами та будинком у Конотопі, МАФ та двома магазинами, та шістьма земельними ділянками. Ще два дачних будинки – недобудовані. Огрохін володіє автівкою ВАЗ 213100, його дружина – Subaru Forester 2.0VF. За 2019 рік чоловік заробив понад 332 тис. грн, основний дохід – надання майна в оренду, готівкою зберігає 145 тис. грн. Його дружина заробила більше 1 млн грн, 343 тис. грн зберігає на банківських рахунках.

У 2010 був обраний депутатом Конотопської міськради від "Партії регіонів", а у 2015 році обрався депутатом від "Народної Партії". Також чоловік був депутатом Конотопської міськради (2 скликання) та Сумської обласної ради (3 скликання).

У 2018 році чоловіку на подвір'я кинули гранату. У причетності до скоєння цього зізнався експрацівник Конотопської міськради, замовником чоловік назвав Артема Семеніхіна. Своєю чергою Семеніхін назвав це "проплаченою провокацією проти нього депутатом Ігорем Молотком".

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Юрій Павлов.

Юрій Павлов – "Пропозиція"

Він також балотується до Сумської обласної ради від цієї ж партії. На сайті ЦВК зазначено, що чоловік підприємець. Місцеві ЗМІ писали, що він з Дніпра. За пошуком на сайті ЄДРПОУ, у Дніпропетровській області зареєстрований ФОП Павлов Юрій Іванович, який займається будівництво житлових і нежитлових будівель. Також ця адреса вказана у бенефіціара компанії ТОВ "Правове підприємство "КОДЕКС БЕЗПЕКИ-Н" – Юрія Павлова.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Інна Панченко. Facebook

Інна Панченко – "Радикальна Партія Олега Ляшка"

На сайті ЦВК зазначено, що вона безпартійна, не працює. Також Панченко балотується у депутати Конотопської міськради. У 2016 році Панченко очолювала сектор міської ради з питань внутрішньої політики Конотопської міськради. Понад 10 років працювала вчителькою англійської мови та літератури. Голова "Конотопського центру підтримку громадських ініціатив". У своїй біографії вказує, що з 2017 року працювала в газеті "Сумщина".

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Микола Пасько. Суспільне Суми

Микола Пасько – самовисування

Чоловік працює хірургом в Конотопській міській лікарні. Був начальником хірургічного відділення 68 військового госпіталю ВМКЦ ПР. З 2015 по 2016 року брав участь в АТО в складі 59 військового мобільного госпіталю.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Інна Пащенко. Фото зі сторінки Інни Пащенко

Інна Пащенко – "Самопоміч"

Депутатка Конотопської міськради, голова ГО "Агенція регіонального розвитку Сіверського регіону України" та керівниця Конотопської міської організації – ПП "Об’єднання "Самопоміч". З 2018 по 2019 рік була заступницею Конотопського міського голови. У 2019 році її кандидатуру розглядали на посаду голови Сумської ОДА, однак президент затвердив Романа Грищенка.

На виборах до Верховної Ради України у 2019 році у нардепи її висувала політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", не була обрана.

У декларації за 2019 рік, Пащенко вказала квартиру та земельну ділянку у Конотопі, яка є у спільній власності кандидатки з чоловіком та доньками. Чоловік Пащенко задекларував чотири земельні ділянки у селі Голінка, що у Чернігівській області. Також вона задекларувала автівку ЗАЗ VIDA (2012 року), 9,5 тис. грн зарплати (у 2019 році вийшла з виконавчого комітету) та 40 тис. грн допомоги по безробіттю. Її чоловік заробив понад 330 тис. грн, 154 тис. грн має на рахунку у банку.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Артем Семеніхін. Facebook

Артем Семеніхін – ВО "Свобода"

Чинний міський голова Конотопу з 2015 року. Був учасником АТО з 2014 року, служив командиром взводу у 92 механізованій бригаді ЗСУ, працював там офіцером-психологом механізованого батальйону.

За цей час в Конотопській міськраді відбувалося кілька конфліктів: Артем Семеніхін намагався розпустити міськраду, депутати не приймали бюджет міста, а 26 липня під час сесії міськради відбулась бійка, у результаті якої до лікарні звернулися 25 людей. 28 серпня 2018 року Конотопська міська рада проголосувала за звільнення Артема Семеніхіна, 5 липня 2019 – Семеніхін поновився на посаді.

27 червня 2019 року на Артема Семеніхіна, який в той час також був кандидатом в нардепи, в ночі напали невідомі. Депутатка Сумської облради від ВО "Свобода" Олена Сердюк назвала заказником нападу нардепа від 160 округу – Ігоря Молотка, той заперечив та позивався через це до суду. У першій інстанції суд задовольнив позов Ігоря Молотка та зобов'язав Семеніхіна та Сердюк спростувати інформацію та сплатити 50 тис. грн. Семеніхін це рішення оскаржував у суді, однак 31 серпня 2020 року програв апеляцію.

У декларації за 2019 рік вказав, що разом із сином користується квартирою матері у Конотопі, має автівку Фольксваген Touareg VW (2011 року) та причеп. У 2019 році отримав 191 тис. грн зарплати як міський голова, 99 тис. грн зарплати від військової частини, ще 150 тис. грн задекларував як повернення боргу від матері. У грошових активах вказав, що 1,8 млн грн позичені матері та 265 тис. грн – батьку. Ще 227 тис. грн він має кредитне зобов'язання перед ТОВ "Порше Мобіліті".

Також на місцевих виборах 2020 Артем Семеніхін балотується до Конотопської міської та Сумської обласної рад від ВО "Свобода". Тричі балотувався у народні депутати України – у 2012, 2014 та 2019 роках, однак жодного разу не був обраний.

На посаду міського голови Конотопу претендує 13 кандидатів. Хто вони?
Віктор Тимошенко. Facebook

Віктор Тимошенко – ВО "Батьківщина"

Директор ТОВ "Юпітер", що займається будівництвом трубопроводів. З 2014 по 2015 рік був головою Конотопської райдержадміністрації. Також був депутатом Сумської обласної ради 5-6 скликань. Працював: головним інженером конотопського заводу "Побутрадіотехніка", начальником Конотопського техно-торгового центру "Електрон", начальником Конотопського центру електрозв'язку ВАТ "Укртелеком".

У 2006 році балотувався до Сумської обласної ради від БЮТ. У 2014 та 2015 рр. від ВО "Батьківщина" балотувався до Верховної Ради та Сумської обласної ради відповідно, але не був обраний.

Що відомо

  • На посаду Сумського міського голови претендує 10 кандидатів. Хто вони? Суспільне проводило співбесіду з кандидатами: з 10 претендентів в ефір Суспільного прийшли 7.
  • На посаду мера Ромен претендує 11 кандидатів. Хто вони?
  • На вибори до Сумської міської ради подалися 14 політичних партій, до обласної - 12.
  • Кожен виборець має приходити голосувати на дільницю зі своєю ручкою, а для людей з ГРВІ повинні стояти окремі кабінки.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.
На початок