Російська крилата ракета залетіла на територію Польщі

Російська крилата ракета залетіла на територію Польщі

Російська крилата ракета залетіла на територію Польщі
Ракета. УНІАН

Під ранок 24 березня під час повітряної атаки росіян на Україну одна крилата ракета залетіла на територію Польщі і перебувала у небі над країною 39 секунд.

Про це зранку повідомило Оперативне командування Збройних Сил Польщі.

Зазначається, що 24 березня о 4.23 ранку відбулося порушення повітряного простору Польщі однією з крилатих ракет, запущених цієї ночі авіацією дальньої дії Російської Федерації. Метою завданих ударів були населені пункти, розташовані на заході України.

“Об'єкт влетів у польський простір на висоті села Осердув (Люблінське воєводство) і перебував там протягом 39 секунд. Протягом усього польоту його спостерігали військові радіолокаційні системи”, — йдеться у повідомленні.

У командуванні додали, що вночі були активовані всі необхідні процедури для забезпечення безпеки польського повітряного простору. Було піднято в повітря, зокрема, польську авіацію та авіацію союзників.

“Військо Польське безперервно стежить за ситуацією на українській території і перебуває в постійній бойовій готовності, щоб забезпечити безпеку польського повітряного простору”, — заявили у Командуванні.

Раніше стало відомо, що у Польщі під час ракетної атаки на Україну була активована польська та союзницька авіація.

На початок