На матч Україна - Іспанія впустять вдвічі менше людей. Це рішення прийняли за 3 години до гри

На матч Україна - Іспанія впустять вдвічі менше людей. Це рішення прийняли за 3 години до гри

На матч Україна - Іспанія впустять вдвічі менше людей. Це рішення прийняли за 3 години до гри УАФ

15% від місткості стадіону замість 30%.

Українська асоцація футболу (УАФ) повідомила про зменшення допустимої кількості глядачів на матчі Ліги націй УЄФА між Україною та Іспанією. Про це повідомляється в телеграм-каналі УАФ.

Читайте також: Україна - Іспанія: де дивитися матч (13 жовтня)

Замість 30% від місткості стадіону, вхід буде дозволено лише на 15% місць. Таке рішення було ухвалене за підсумками термінового засідання Комісії з надзвичайних ситуацій у Києві.

Інформація про зменшення вхідної квоти опублікована за менш ніж за 3 години до початку матчу.

"Під час засідання члени комісії розглянули поточну ситуацію, в тому числі проаналізували динаміку захворювань на COVID-19, та взяли до уваги той факт, що Київ з 12 жовтня перебуває в “помаранчевій зоні” і прийшли до висновку, що доцільно зменшити квоту продажу квитків на поєдинок Ліги націй", - зазначається у повідомленні.

УАФ реалізовувала квитки на 30% місць від місткості стадіону, тобто деякі продані квитки доведеться скасувати. За повідомленням УАФ, вболівальники, які не зможуть потрапити на стадіон, "уже отримали відповідне повідомлення на телефон та електронну пошту". А кошти обіцяють повернути.

Згідно з новим дозволом, на стадіоні зможуть перебувати лише 10 500 глядачів, що вдвічі менше, ніж 21 000 тисяча, як було раніше.

Читайте також: Уряд посилив карантин, але дозволив проведення міжнародних спортивних заходів з глядачами

Таке рішення пояснюється оновленими карантинними обмеженнями, які були ухвалені під час засідання Кабінету міністрів України. Відповідно до них, на масових заходах у "помаранчевій" зоні можуть перебувати не більше 20 людей. Однак міжнародні спортивні заходи - виняток з правил, ці події дозволено проводити з глядачами за умови отримання необхідного дозволу від МОЗ.

Що відомо

  • Матч Україна - Іспанія розпочнеться у вівторок, 13 жовтня, о 21:45.
  • На матчі Україна - Німеччина були присутні 17 573 глядачів. Рекорд для матчів збірних після початку пандемії коронавірусу.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс