Уряд посилив карантин, але дозволив проведення міжнародних спортивних заходів з глядачами

Уряд посилив карантин, але дозволив проведення міжнародних спортивних заходів з глядачами

Уряд посилив карантин, але дозволив проведення міжнародних спортивних заходів з глядачами AP

З окремим погодженням від Міністерства охорони здоров'я.

Кабінет міністрів України продовжив "адаптивний карантин" на всій території України до 31 грудня, а також змінив деякі правила карантину по всій території України. Відповідно рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду.

Читайте також: УЄФА дозволила глядачам повернутися на стадіони: які умови та скільки пустять

Відповідно до рішення, в Україні значно обмежена кількість людей, які можуть перебувати на масових заходах. Обмеження становить:

  • 50 людей - у "зеленій" зоні
  • 30 - у "жовтній"
  • 20 - у "помаранчевій"

Та при цьому Кабінет міністрів не заборонив проведення міжнародних спортивних подій з глядачами на трибунах. Для того, аби матчі проходили з глядачами, потрібен окремий дозвіл Міністерства охорони здоров'я.

"На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів. Виключення: міжнародні спортивні змагання. [Для проведення змагань з глядачами потрібне] окреме погодження Міністерства охорони здоров'я, яке має отримуватися в кожному окремому випадку", - зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Обмеження вводяться через стрімке поширення захворювання на коронавірус в Україні. Як пояснив Шмигаль, після подій з масовим скупченням людей захворюваність збільшується.

"Наші розрахунки показують, що після проведення концертів з масовим скупченням людей, у регіонах кількість хворих суттєво зростала. Після таких "веселих концертів" зовсім невесело лікарям, які приймають хворих за тиждень після таких заходів", - сказав Шмигаль.

Читайте також: Домашні матчі "Динамо" та "Шахтаря" в Лізі чемпіонів: дата та час

Які раніше були обмеження по кількості людей на масових заходах

  • у "зеленій" та "жовтій" зонах - 1 людина на 5 квадратних метрів
  • у "помаранчевій" зоні - не більше 100 людей

Раніше "Динамо" отримало дозвіл від КМДА на проведення матчів Ліги чемпіонів за присутності 30% глядачів на трибунах.

Читайте також: "Динамо" - "Ювентус": купити квитки, які ціни (20 жовтня)

Як це впливає на український спорт

  • Усі спортивні події українському рівня будуть проходити без глядачів.
  • До кінця року в Україні відбудеться 6 матчів групового етапи Ліги чемпіонів в Києві, а також 3 гри Ліги Європи в Запоріжжі. Якщо буде наданий дозвіл, то ці матчі можуть пройти з глядачами.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс